promocja

Już 17 Listopada rozpoczyna się kolejny cykl Akademii Yawal skierowany do architektów

15.11.2022
Udostępnij

Yawal przygotował szkolenia, które mają na celu (kompleksowe) zaprezentowanie najnowszych rozwiązań technologicznych dedykowanych rezydencjalnym i obiektowym systemem aluminiowym. Każde ze szkoleń podzielone jest na bloki tematyczne dotyczące: aluminiowych rozwiązań, jakie oferuje Yawal, akcesoriów i okuć wykorzystywanych do produkcji i montażu stolarki, automatyki i powierzchni lakierowanych.

Po raz kolejny Yawal spotyka się z architektami również po to, aby poruszyć ważne w dzisiejszych czasach zagadnienia związane z profesją Architekta, aby rozpocząć wspólny dialog społeczny. Architekt to zawód zaufania społecznego - nie rzemieślnik, a twórca życia.

Czy Architekt może pracować w służbie pożytkowi publicznemu, promować i wspierać projekty innowacyjne, ograniczające zużycie zasobów i przestrzeni, promujący inkluzywność? Znalezienie odpowiedzi na te i inne pytania staje się ważne z punktu widzenia zmieniającego się świata i jest zgodne z wartościami Yawal.

Pierwsze spotkanie dla architektów organizowane w ramach Akademii Yawal odbędzie się w zamku, który od wielu lat nazywany jest perłą Dolnego Śląska. Każda ceniąca sztukę osoba zachwyci się różnorodną architekturą górującego nad okolicą Zamku Książ. Gościem specjalnym Akademii Yawal w Książu będzie arch. David Bench. Wystąpi ze specjalną prelekcją dedykowaną współpracy architekta z systemodawcami fasadowymi oraz i inwestorami na przykładzie obiektów rezydencjalnych i komercyjnych w Stanach Zjednoczonych.

Drugie szkolenie z cyklu Akademii Yawal dla architektów odbędzie się w malowniczym Toruniu. W czasie tego spotkania Yawal przygotowywał specjalną wycieczkę po najważniejszych zabytkach Starego Miasta. Aby przenieść gości w czasie i przywołać atmosferę średniowiecznej epoki, przewodnicy będą przebrani w stroje historyczne. Ponadto będzie można wziąć udział w warsztatach piernikarskich.

Partnerami kolejnych Akademii Yawal są firmy: Geze oraz IGP Powder Coating.

Herby
42-284 Lubliniecka 36
Polska śląskie

Mielczarek Schüco AWS 90.SI+
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
AdamS Ultraglide
drzwi przesuwne aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Grupa Solo HS-300
drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Oknoplast Slide
drzwi przesuwne PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Hensfort Leader
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
AMB Salamander BluEvolution 73
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Popularne

Strona oknotest.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu. Aby potwierdzić i zamknąć komunikat kliknij "x".

zamknij