Buduj i kupuj bezpiecznie podczas epidemii

Bezpieczeństwo to w dobie epidemii wartość najcenniejsza. Dlatego, w trosce o zdrowie naszych klientów, firma MS więcej niż OKNA uruchamia możliwość zakupów online. Nowy system pozwala również skorzystać z wiosennej promocji, a montaż odłożyć na spokojniejsze, letnie miesiące.

W związku z trwającą pandemią wirusa, wiele osób rozważa dziś czasowe wstrzymanie swoich inwestycji lub szuka alternatywnych, bezpieczniejszych form ich realizowania. Dotyczy to również zakupów materiałów budowlanych, w tym stolarki okiennej i drzwiowej. O tym, jak ważne jest przestrzeganie zaleceń i obostrzeń wiedzą również specjaliści MS więcej niż OKNA.

Dlatego w trosce o zdrowie naszych klientów, firma uruchamia właśnie nowy system zakupów online. Pozwala on nie tylko zdanie składać zamówienia i przekazywać je do szybkiej realizacji, ale również – co równie istotne – zapoznać się z ofertą produktową, a także skonsultować wątpliwości i pytania z naszymi ekspertami i doradcami.

Klienci mogą kontaktować się z fabryką i przedstawicielami Sieci Autoryzowanych Salonów Handlowych MS telefonicznie, mailowo lub za pomocą mediów społecznościowych. Wybraną stolarkę można wycenić samodzielnie za pomocą dostępnych na stronie www.ms.pl kalkulatorów, lub też odpowiednią kalkulację przygotują pracownicy MS. Zamówienia są realizowane z zachowaniem wszystkich standardów sanitarnych. Dotyczy to zwłaszcza pomiarów i montażu, ale również produkcji. Już na początku marca wprowadziliśmy wszelkie zalecane środki ostrożności i przeszkoliliśmy w ich zakresie nasz zespół.

Ale to nie wszystko. W związku z sytuacją epidemiczną, firma rozszerza wiosenną promocję. Na wszystkie zamówienia udzielamy 10% rabatu, który wykorzystać można również przesuwając montaż na późniejszy, dogodny termin – nawet do 30 września br.

Więcej szczegółów na stronie: www.ms.pl

Zakupy online MS to możliwość kontynuowania budowy wymarzonego domu bez ryzyka i obawy o własne zdrowie. System umożliwia zdalne poznanie oferty MS więcej niż OKNA, wybór odpowiedniego rozwiązania, złożenie zamówienia, a także przełożenie montażu na dogodny, bezpieczny termin.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?