EKO-OKNA na Inżynierskich Targach Pracy i Przedsiębiorczości

09.03.2017
Udostępnij

Blisko 100 firm, a wśród nich EKO-OKNA S.A., zaprezentowało się 3 marca podczas Inżynierskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości w Gliwicach. Spółka z Kornic oferuje zatrudnienie m.in. dla specjalistów ds. eksportu ze znajomością języków obcych, konstruktorów, programistów, web developerów oraz grafików komputerowych.

Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości to kolejne wydarzenie, podczas którego przedstawiciele firmy EKO-OKNA S.A. poszukiwali nowych pracowników. Zatrudnienie oferowali przede wszystkim osobom znającym języki obce: holenderski, włoski, niderlandzki i francuski, konstruktorom z umiejętnością pracy w programie Solid Works, programistom, web developerom oraz grafikom komputerowym. Kornicka Spółka to prężnie rozwijający się producent stolarki otworowej, który inwestuje nie tylko w nowoczesny park maszynowy, ale przede wszystkim w ludzi. Otwiera nowe działy i zwiększa ekspansję na rynki europejskie. Do końca czerwca planuje zatrudnić łącznie 610 nowych osób. Każdemu oferuje przejrzyste warunki zatrudnienia, po roku umowę o pracę na czas nieokreślony, prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, szkolenia czy kursy językowe.

Centrala firmy (hale produkcyjno – magazynowe oraz biura administracyjne) znajduje się w Kornicach (powiat raciborski), a biura handlowe w Rybniku, Bielsku-Bałej, Łodzi, Katowicach i Wrocławiu. Firma oferuje zatrudnienie osobom nie tylko z najbliższej okolicy, ale z całego kraju, a nawet z zagranicy. Kornicka spółka szuka ludzi energicznych, kreatywnych, potrafiących myśleć nieszablonowo.

- Cieszę się, że w tym roku mieliśmy stoisko promocyjne na Politechnice Śląskiej. Zainteresowanie naszymi ofertami przerosło nasze oczekiwania. Markę EKO-OKNA rozpoznaje coraz więcej ludzi, którzy podchodzili do nas i zadawali pytania odnośnie konkretnych stanowisk, na które w tym momencie prowadzimy rekrutację. Takie pozytywne reakcje bardzo nas cieszą, to przez nie wiemy, że codzienna praca działu personalnego jest efektywna. Były i takie osoby, które pozostawiły nam swoje dokumenty aplikacyjne – mówiła Anna Skrzyńska, specjalista ds. HR EKO-OKNA S.A. - Największym zainteresowaniem cieszyły się oferty techniczne. Studenci i absolwenci pytali przede wszystkim o zatrudnienie na takich stanowiskach jak: konstruktor, technolog, inżynier produkcji. Przedstawiałyśmy cele naszego działu projektowo –wdrożeniowego, gdzie takie cechy jak kreatywność i innowacyjne pomysły to podstawa. Nie brakowało też osób, które komunikują się w językach obcych, była więc okazja aby porozmawiać jak wygląda praca w naszym dziale sprzedaży - dodaje A. Skrzyńska.

Była to już XIX edycja targów. Organizatorami przedsięwzięcia niezmiennie są: Biuro Karier Studenckich i Samorząd Studencki Politechniki Śląskiej. - Targi pracy oceniam bardzo pozytywnie, przybyło wielu pracodawców związanych bezpośrednio z kierunkami studiów Politechniki Śląskiej. Zarówno ja, jak i moi koledzy z roku mieliśmy w czym wybierać. Było naprawdę sporo firm, które mnie osobiście zainteresowały. Pobrałam materiały informacyjne, z którymi chcę się szerzej zapoznać, a potem może wysłać swoje CV – podsumowała Natalia Jarząbkowska, z ramienia organizatora Inżynierskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości w Gliwicach.

Eko-Okna

Vetrex LUM`UP
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 4.11 / 5.00
Team Plast Team Balance MD
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 4.80 / 5.00
Drutex SA Duoline 78
okna i drzwi balkonowe drewniano-aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
NexBau Synego
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
AM Okna Aluprof MB-86
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Awilux Aliplast Imperial
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Delta Kömmerling 76 MD
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Komsta Gealan Comfort STS
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Popularne