Od pomysłu do przemysłu, czyli nowy dział projektowo – wdrożeniowy w EKO-OKNACH

16.02.2017
Udostępnij

Innowacyjność rozwiązań a tym samym wyznaczanie nowych trendów w branży to jedno z najważniejszych założeń mieszczącej się w Kornicach firmy EKO-OKNA S.A. Obecnie w Spółce powstaje dział projektowo-wdrożeniowy, w którym zatrudnienie ma znaleźć ok. 25 osób.

Od pomysłu do przemysłu”, czyli nowy dział projektowo – wdrożeniowy w EKO-OKNACH

„Od pomysłu do przemysłu” to hasło przewodnie powstającego w EKO-OKNA S.A. działu projektowo – wdrożeniowego. Jego celem będzie kreowanie oraz wdrażanie innowacyjnych koncepcji i rozwiązań z zakresu szeroko rozumianego funkcjonowania przedsiębiorstwa na wielu różnych płaszczyznach. Aby móc rozwijać nowy dział, firma obecnie poszukuje osób kreatywnych, z nowatorskimi pomysłami, które nie boją się wyzwań, ale też mają pewne predyspozycje i umiejętności, m.in. w zakresie projektowania graficznego czy też materiałoznawstwa.

To dział, w którym ma trwać nieustająca „burza mózgów”, gdzie będą rodziły się pomysły, innowacyjne rozwiązania, zastosowania nowych materiałów, procesów z zakresu funkcjonowania całej firmy, komunikacji między pracownikami, postrzegania naszego zakładu, propozycje, jakich nie ma jeszcze na rynku. Co ważne, tu będą one także projektowane, testowane, wdrażane i przygotowywane do regularnej sprzedaży.

mówi Mateusz Kłosek, prezes Zarządu EKO-OKNA S.A.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Mamy ambicje bycia nie tylko liderem w branży, ale także wyznaczania trendów. Wszystko po to, by oferować naszym klientom najlepsze, najnowocześniejsze produkty po atrakcyjnych cenach, wykonane w nowoczesnej technologii, spełniające surowe normy, zarówno jakościowe jak i środowiskowe oraz solidny pracodawca, stanowiący fundament lokalnej społeczności zapewnia prezes.

Obecnie do powstającego działu trwa nabór na stanowiska: grafik komputerowy, programista, konstruktor, inżynier projektu i specjalista ds. zakupów. Firma planuje zatrudnić 25 osób. CV należy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja

To jednak nie wszystko, ponieważ pomysłami i innowacyjnymi projektami, podzielić mogą się nie tylko pracownicy nowego działu, ale także osoby z całej firmy oraz te, które nie są z nią związane. Co miesiąc wybierane będą najlepsze koncepcje. Na ich autorów czekają nagrody: od 50 do 5000 zł. Ponadto spośród pracowników wybierana będzie nagroda miesiąca, czyli użytkowanie firmowego samochodu Smart (bez karty paliwowej). Wszelkie pomysły należy przesyłać drogą elektroniczną: pomysly@ekookna.pl lub też pocztą tradycyjną na adres Spółki: EKO-OKNA S.A. Kornice ul. Spacerowa 4, 47-480 Pietrowice Wielkie, lub też wrzucać do specjalnych skrzynek, rozmieszczonych na terenie zakładu.

Eko-Okna

Team Plast Team Balance MD
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 4.80 / 5.00
Vetrex LUM`UP
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 4.11 / 5.00
Aluron Gemini Integral II
okna i drzwi balkonowe drewniano-aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Plastimet Gealan S8000 IQ
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Stollar IV 88 Euroline
okna i drzwi balkonowe drewniane
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Grupa Solo Logical
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Sapor Aluprof MB-104 Passive
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Tur-Plast Schüco Alu Inside Nordic
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Popularne