Szukaj w Oknotest.pl
reklama

Postaw na energooszczędność i jakość na lata. Wybierz okna Internorm w wiosennej promocji.

Marzec 2023 · Internorm

Trwałe oszczędności

Koszty renowacji często na pierwszy rzut oka wydają się wysokie, ale są to zakupy o trwałej wartości, które szybko się zwracają. "Remont okna zwraca się obecnie już po kilku, nie kilkunastu latach. Jednocześnie chronimy środowisko zużywając mniej energii" - wyjaśnia Christian Klinger, współwłaściciel i rzecznik firmy Internorm. Remont jest więc opłacalny bardziej niż kiedykolwiek.

Trzecia szyba gratis

Wiodąca w Europie marka okien Internorm oferuje najwyższą jakość produktów "100 % made in Austria" oraz bezpieczeństwo silnej marki - bo tylko okna wysokiej jakości dotrzymują obietnic w dłuższej perspektywie. Każdy, kto do 12 maja 2023 roku zdecyduje się na zakup okien Internorm, otrzyma rabat na potrójną szybę i zapłaci tylko cenę szyby podwójnej.

reklama

Nieskomplikowana procedura        

Przed wymianą okien certyfikowani partnerzy firmy Internorm sprawdzają warunki konstrukcyjne, dokonują pomiarów i wspólnie z inwestorem opracowują dokładny harmonogram prac. Następnie, dokładnie zwymiarowane okna zostają zamówione w fabryce w Austrii i wyprodukowane, a następnie dostarczone na miejsce i odpowiednio zamontowane.

Link do strony z promocją wiosenną Internorm: PROMOCJA INTERNORM WIOSNA 2023

Marka okienna nr 1 w Europie

reklama

Internorm jest największą marką okienną w Europie i pracodawcą zatrudniającym ponad 2000 pracowników (w przeliczeniu na pełne etaty). Z trzech zakładów produkcyjnych w Traun, Sarleinsbach i Lannach do tej pory wyjechało ponad 28 mln jednostek okiennych i drzwi - w 100% wyprodukowanych w Austrii. Z powodzeniem firma zrealizowała już ponad 850.000 renowacji. Od narodzin okna z PVC-U po dzisiejsze innowacje w zakresie high-tech i high-design, Internorm wyznacza standardy w całej Europie. Wraz z około 1300 partnerami handlowymi w 21 krajach Internorm nadal umacnia swoją wiodącą pozycję na rynku europejskim. Obok systemów okiennych i drzwiowych oferta Internorm obejmuje również produkty chroniące przed słońcem i owadami

Link do strony z promocją wiosenną Internorm: https://bit.ly/3lDE3uJ 

Internorm
Zobacz także...
OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.