Pracowity tydzień w Internorm - zapraszamy na targi

Już za kilka dni, od 4 do 7 lutego w Poznaniu odbędą się największe na wschodzie Europy międzynarodowe targi budowlane BUDMA, które gromadzą ponad 1000 wystawców i 50.000 zwiedzających w jednym miejscu. W tym samym tygodniu, od 6 do 9 lutego w Katowicach odbędą się również prestiżowe targi designu, projektowania wnętrz i architektury 4 Design Days, na których oprócz 300 wystawców będzie można zaczerpnąć inspiracji na kilkudziesięciu konferencjach i wykładach, a także obejrzeć wystawy czy gale finałowe konkursów wzorniczych i architektonicznych. Oba wydarzenia są doskonałą okazją do poznania inspirujących ludzi oraz zapoznania się z nowymi technologiami z branży budowlanej i wykończeniowej. Wśród wystawców każdego z nich znajdzie się także europejski potentat stolarki okiennej i drzwiowej Internorm, który zaprezentuje swoje drzwi przesuwne HS z narożnikiem całoszklanym oraz nowy industrialny design drzwi drewniano-aluminiowych.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury w Poznaniu

BUDMA to miejsce, w którym europejscy dystrybutorzy produktów budowlanych spotykają się z architektami, deweloperami i inżynierami, a także pasjonatami branży. Na wydarzeniu pojawia się ponad 1000 wystawców, którzy oferują tam wszystko od materiałów, poprzez maszyny i sprzęt, aż po wykończenie, bramy, okna i drzwi. Jest doskonałą okazją na zdobycie kontaktów biznesowych, a także zapoznanie się z nowymi trendami i technologiami. To właśnie tam odbywa się premiera wielu produktów.

Internorm, producent okien i drzwi z Austrii, przy tej okazji zaprezentuje swój nowy model drzwi drewniano-aluminiowych. Drzwi Altholz to propozycja przede wszystkim do domów industrialnych, które są fuzją elementów surowych i starych z nowoczesnymi i minimalistycznymi. Drzwi wejściowe z linii Altholz łączą w sobie postarzane drewno i czarny stylowy pochwyt. A dodatkowo są bardzo bezpieczne – pod drewnem kryje się twarde aluminium, a jeszcze głębiej rdzeń izolacyjny z pianki, który zapewnia ciepło w domu. Drzwi Altholz z pewnością przyciągną uwagę wielbicieli loftów i klasycznych przełamań współczesnego wzornictwa. Razem z oknami o najwyższym poziomie energooszczędności znajdziemy je na stoisku nr 65 w hali 5!

4 Design Days – inspirujące targi wzornictwa i architektury w Katowicach

Największe w Polsce targi designu, architektury, wnętrz i branży nieruchomości to wydarzenie niezapomniane zarówno dla osób z branży, jak i pasjonatów produktów wysokiej klasy. Właśnie dlatego co roku przyciąga ponad 10.000 gości biznesowych i ponad 25.000 zwiedzających. Każdego dnia równolegle na kilku scenach odbywają się wykłady, konferencje, gale rozstrzygnięcia konkursów architektonicznych i wzorniczych. Obejrzeć można wystawy polskich projektów nominowanych do prestiżowych konkursów na świecie, a także stanowiska aż 300 partnerów.

4 Design Days to wydarzenie dla osób, które cenią sobie dobrze przemyślany produkt. Internorm jest firmą, której pracownicy są dumni z jakości oferowanych okien i drzwi – wiemy, że dobry design to nie tylko estetyka, ale również wnętrze – trwałość materiałów i parametry izolacyjne. W tym roku na stanowisku austriackiego producenta stolarki okiennej i drzwiowej pojawią się między innymi szklane drzwi przesuwne typu HS w połączeniu z narożnikiem szklanym. Wystawę produktów Internorm znajdą Państwo w hali głównej MCK na stoisku nr 5!

Tegoroczne targi dla pasjonatów designu rozpoczną się galą inauguracyjną i wykładem zatytułowanym „Ile żyje budynek? Architektura w erze gospodarki zrównoważonego rozwoju”. W Internorm wyznajemy filozofię, że dobry produkt to taki, który wygląda i funkcjonuje równie dobrze po roku, jak i po kilkudziesięciu latach, dlatego cieszy nas przesłanie tegorocznej edycji 4DD, jako jej partnera. Nasze produkty są przeznaczone dla osób, które myślą długoterminowo, chcą zainwestować w produkt o wysokiej jakości, który zachowa swoją trwałość i parametry izolacyjne przez kilka dekad. – mówi Dariusz Olszewski, dyrektor sprzedaży Internorm w Polsce.

Więcej informacji na: www.okna-pasywne.pl

Internorm

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?