Jak wybrać i kupić okna zdalnie?

Salony sprzedaży TEAM PLAST są do Państwa dyspozycji, pracownicy służą wszelką pomocą i doradztwem przy wyborze i zakupach okien czy drzwi. Jedyne co ograniczamy do niezbędnego minimum, to bezpośrednie spotkania z Klientami. Nie wpływa to jednak na możliwość zakupu naszych produktów. W salonach sprzedaży zostały wprowadzone procedury bezpieczeństwa pozwalające na pomiar i wycenę stolarki bez bezpośredniego kontaktu z Klientem. TEAM PLAST nieprzerwanie produkuje okna, stosując wszystkie możliwe środki bezpieczeństwa, wprowadzając specjalne procedury, aby w okresie epidemii realizować wszystkie zamówienia.

photo description
Procedury bezpieczeństwa TEAM PLAST na czas pandemii

Jak zatem wybrać i kupić okna zdalnie?

Najlepiej skontaktować się telefonicznie lub mailowo z wybranym salonem sprzedaży:

Wcześniej trzeba przemyśleć, jakie okna planujemy zamontować, jakie mają mieć wymiary, jakie parametry, jaki kolor.  Po rozmowie z doradcą łatwiej będzie usystematyzować zapotrzebowanie i sprecyzować zamówienie. Zostanie przygotowana wycena i kolejnym etapem będzie wykonanie pomiaru na miejscu. Nasi monterzy są przygotowani do pracy w trudnych warunkach podczas epidemii. Można się także umówić, że ekipa mierzy okna, gdy wszyscy domownicy wyjdą na zewnątrz. Najłatwiej oczywiście to zrobić w przypadku domu w budowie lub remontu mieszkania, gdy i tak nikt w nim nie mieszka. Po wykonanych pomiarach zostanie sporządzona ostateczna wycena.

A zatem zapraszamy! Nie odkładajmy kupna okien na później – teraz jest najlepszy czas na remonty i modernizacje!

Bezpieczny, zdalny zakup okien z TEAM PLAST
Bezpieczny, zdalny zakup okien z TEAM PLAST

TEAM PLAST

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?