Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Największe drzwi przesuwne HS w Polsce

Styczeń 2018 · Amberline

Któż z nas nie chciałby mieć możliwości bezpośredniego poczucia obcowania z natura będąc we własnym domu? Któż z nas nie chciałby mieć możliwości otwierania ogromnych drzwi przesuwnych i wychodzenia gołą stopą do ogródka? Nowoczesne trendy architektoniczne oraz potrzeby inwestorów wyznaczają zapotrzebowanie na stolarkę wielkogabarytową. Coraz częściej ich wyborem stają się również drzwi przesuwne w dużych rozmiarach.

Produkcja tego typu stolarki w szczególności polegająca na zastosowaniu wielkich gabarytów wymaga dużej precyzji oraz doświadczenia. Co więcej, montowanie aluminiowych drzwi przesuwnych typu HS w standardowych rozmiarach czasami bywa już nie lada wyzwaniem, cho by z uwagi na usytuowanie danego otworu. Zatem łatwo się domyśli , że trudność związana z produkcją ślusarki, jak i jej zamontowania wzrasta z każdym centymetrem konstrukcji. Czy znajdziemy zatem firmę, która sprosta tak wysokim wymaganiom?

reklama

Warszawski oddział fabryczny „Galeria Amberline Warszawa” dowodzi, że wszystko jest możliwe. Z powodzeniem realizuje już od lat tak wymagające inwestycje. Kluczem jest posiadanie wysokiego poziomu doświadczenia oraz umiejętności. Jedna z ich ostatnich realizacji tego typu to konstrukcja trzytorowego aluminiowego okna HS, mierząca 9,5 m długości i aż prawie 3 m wysokości.

Dzięki precyzji wykonania producenta stolarki „Amberline” oraz zręczności montażystów ich oddziału fabrycznego możemy podziwiać z jaką lekkością porusza się największy HS w Polsce!

Amberline 2018-01-16 00:00:00 aktualizacja: 2018-01-17 14:06:16


Komentarze

Bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

dodaj komentarz

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024