Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Nowość w ofercie Firmy STOLLAR Systemy Okienne - Zimowy Pakiet korzyści

Styczeń 2023 · Stollar

Zimowy Pakiet Korzyści to obecnie najbardziej atrakcyjna oferta skierowana do dystrybutorów okien firmy STOLLAR Systemy Okienne Godlewska Spółka Jawna w Polsce i Europie. Korzyści wypływające z zimowej promocji to aż 3 GRATISY do każdego zamówienia złożonego na profil Linear Q4 Line lub Gealan 9000.

Klienci, którzy do 31 marca 2023 roku złożą zamówienie na jeden z powyższych systemów mają możliwość skorzystania z Zimowego Pakietu Korzyści, w którym zupełnie za darmo otrzymają:

  • ukryte zawiasy
  • klamkę Secustic Toulon
  • ciepłą ramkę w kolorze skrzydła
reklama

Okna wykonane na profilach Gealan 9000 oraz Linear Q4 Line charakteryzują się wysokimi parametrami termicznymi i akustycznymi. Temat ciepłych rozwiązań w zakresie stolarki otworowej to wciąż jedno z topowych zagadnień dla każdego inwestora planującego zakup stolarki. Poszczególne elementy okna wpływają na lepszą energooszczędność całej konstrukcji, a ciepła ramka jest jednym z tych elementów, o którym warto powiedzieć więcej.

Liczne badania wykonane w ostatnich latach jasno wskazują, że zastosowanie ciepłej ramki zmniejsza współczynniki Uw okna referencyjnego nawet o 13% w stosunku do ramki aluminiowej. A to jeszcze nie wszystko. Dodatkowo ciepła ramka znacząco ogranicza zjawisko kondensacji wilgoci na wewnętrznej powierzchni szyby. W praktyce oznacza to, że ramy okienne nie ulegają nadmiernemu schłodzeniu w zimne dni i na szybach nie pojawia się skroplona para wodna. Najważniejszą jednak zaletą – z punktu widzenia inwestora – jest oszczędność na kosztach ogrzewania.

Uwagę zwraca również stylowa klamka Secustic Toulon, która wyposażona jest w mechanizm blokujący, który stanowi zintegrowane zabezpieczenie bazowe utrudniające przesunięcie okucia od zewnątrz.

Przekręcenie klamki Secustik® o 180° z pozycji zamkniętej do uchylnej powoduje słyszalne zatrzaśnięcie się samozabezpieczającego się mechanizmu blokowania z precyzyjnym klikiem w różnych położeniach. Ten typowy dźwięk Secustik® to dodatkowy słyszalny akcent bezpieczeństwa.

reklama

Wyposażenie okien w specjalne ukryte zawiasy, które ułatwiają codzienne użytkowanie, mycie i konserwację to “wisienka na torcie” zimowego pakietu korzyści od Firmy STOLLAR Systemy Okienne Godlewska Spółka Jawna. Zastosowanie ukrytych zawiasów jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników minimalizmu. Widok okien wykonanych w tych systemach są niewątpliwą zaletą tego typu rozwiązania. Ukryte zawiasy wpływają również na właściwości konstrukcyjne całego okna.

Jeśli zainteresowała Cię oferta zapraszamy do współpracy oraz poznania szczegółów u naszych przedstawicieli. Wiecej o promocji na: https://stollar.pl/zimowy-pakiet-korzysci/

Stollar 2023-01-24 00:00:00 aktualizacja: 2023-01-24 15:05:44


Komentarze

Bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

dodaj komentarz
Zobacz także...

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.