Nowy Dyrektor Sprzedaży Deceuninck na Europę Środkową

04.07.2022
Udostępnij

Deceuninck z przyjemnością informuje o objęciu przez Grzegorza Federowicza funkcji Dyrektora Sprzedaży na Europę Środkową z dniem 1 lipca br.

Po dołączeniu do Deceuninck w 2018 roku, Grzegorz Federowicz jako Dyrektor Sprzedaży Deceuninck Poland z sukcesem kierował sprzedażą w Regionie Polska, Kraje Bałtyckie, Białoruś i Ukraina. Z początkiem lipca b.r., przejmując pozycję Dyrektora Sprzedaży na Europę Środkową będzie odpowiedzialny za prowadzenie i konsolidację wszystkich regionalnych inicjatyw sprzedażowych w tej części Europy.

– Jestem podekscytowany nowym wyzwaniem, by wraz z naszym dynamicznym zespołem rozwijać sprzedaż w tej części Europy. Naszym głównym celem jest zwiększenie udziału wszystkich linii produktowych Deceuninck na rynkach Europy Środkowej. Wiarygodność w relacjach z partnerami handlowymi firmy, najwyższa jakość produktów i usług, a także stabilna i przyjazna atmosfera w zespole stanowią podstawę do realizacji tego ambitnego planumówi Grzegorz Federowicz. Jednocześnie dodaje, żejego następca zostanie wyznaczony niebawem.

Grzegorz Federowicz posiada ponad 15-letnie doświadczenie w sprzedaży – głównie w branżach budowlanej i surowców chemicznych. Odpowiadał za sprzedaż i komunikację na rynkach inwestycyjnym, dystrybucyjnym i nowoczesnym oraz za budowanie relacji partnerskich z kluczowymi klientami. Jest absolwentem kierunku Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz posiada certyfikat zarządzania projektami IPMA (International Project Management Association).

Życzymy Grzegorzowi wszystkiego najlepszego w nowej roli!

ul. Poznańska 34
62-020 Swarzędz
Polska wielkopolskie

Wikęd Eco Line Plus
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Drutex SA Softline HS 78
drzwi unoszono-przesuwne HST drewniane
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Pol-Skone Energy Concept 90 Plus Alu Effect
okna i drzwi balkonowe drewniane
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Drutex SA Duoline HS 78
drzwi unoszono-przesuwne HST drewniano-aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Empol Aluprof MB-86
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Petecki Impressive Class 73 O
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Popularne

Strona oknotest.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu. Aby potwierdzić i zamknąć komunikat kliknij "x".

zamknij