VIII Międzynarodowe Forum Budownictwa Pasywnego i Efektywności Energetycznej już za 2 tygodnie!

25.01.2017
Udostępnij

Zarządzanie wykorzystywaniem energii w Polsce ma zasadnicze znaczenie dla dobrobytu naszego społeczeństwa. Sukcesywnie wprowadzane są nowe technologie, poprawiające efektywność energetyczną, ale głównym motorem rozwoju musi być zmiana w myśleniu i zachowaniu szerokich kręgów społeczeństwa.

Polski Instytut Budownictwa Pasywnego od 10 lat zajmuje się rozpowszechnianiem wiedzy na temat budownictwa pasywnego oraz stosowania energooszczędnych technologii charakteryzujących się dużą efektywnością energetyczną.

Realizując naszą misję pragniemy zaprosić Wszystkich do udziału w naszym cyklicznym spotkaniu pt. „FORUM BUDOWNICTWA PASYWNEGO i EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ”, które odbędzie się w Poznaniu podczas targów budownictwa BUDMA w dniach 08-09 lutego 2017 r. w pawilonie 15, w sali 1ABC.

Celem Forum jest upowszechnianie wiedzy na temat energooszczędnych technologii w budownictwie, a przede wszystkim zasad projektowania i realizacji budynków w standardzie budownictwa pasywnego.

W standardzie budynku pasywnego można wybudować zarówno domy jedno- i wielorodzinne, a także hotele, budynki komunalne, biurowce, szkoły, hale sportowe i pływalnie praktycznie o dowolnej architekturze. O najnowszych realizacjach chcemy Państwu opowiedzieć.

W znacznej części drugi dzień wydarzenia będzie poświęcony termomodernizacji a więc problemom z którymi cała Europa a w szczególności Polska musi się zmierzyć.

Każdy dzień prezentacji dla architekta i projektanta, urbanisty czy studenta to nowa wiedza, doświadczenie i kompetencje do wykorzystania w swojej działalności, dlatego zapraszamy każdą chętną i żądną wiedzy osobę.

Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej

Team Plast Team Balance MD
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 4.80 / 5.00
Vetrex LUM`UP
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 4.11 / 5.00
Tur-Plast Schüco LivIng 82 MD
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Drutex SA IGLO Energy Classic
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 4.00 / 5.00
Plastbud Superial i+
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Urzędowski Lexo Classic
okna i drzwi balkonowe drewniane
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Stollar Okna obrotowe Unitas
okna i drzwi balkonowe drewniane
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Eko-Okna EkoSun HST
drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Popularne