Szukaj w Oknotest.pl

Praca w Swisstec Sp. z o.o.

Kwiecień 2020 · Swisstec sp. z o.o.

Cienkoramowe konstrukcje aluminiowe to najmłodszy i najszybciej rozwijający się segment rynku okiennego. Jeżeli piękna, nowoczesna architektura współczesnych modernistycznych rezydencji, obiektów mieszkalnych i użytkowych zachwyca Cię i inspiruje do działania, to masz niepowtarzalną okazję dołączyć do niezwykłego zespołu SWISSTEC Sp. z o.o., wyłącznego dystrybutora okien i drzwi przesuwnych marki panoramah! w Polsce.

Jeżeli szukasz pracy w przyjaznej atmosferze, motywują Cię wyzwania, nie akceptujesz nudy oraz chcesz nieustannie zwiększać swój osobisty kapitał i poszerzać zakres kompetencji zawodowych, to zapraszamy do złożenia aplikacji.

CV ze zdjęciem, prosimy przesłać na adres: biuro@panoramah.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w SWISSTEC Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Przedstawiciel handlowy ds. Kontaktów z Architektami

Miejsce pracy: Siedziba firmy we Wrocławiu

Obowiązki:

  • Poszukiwanie nowych partnerów handlowych
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami firmy i architektami
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji handlowej
  • Nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Sumienne raportowanie z realizacji zadań

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • znajomość obsługi pakietu MS Office

Poszukujemy osób, które:

  • stawiają na swój rozwój oraz lubią wyzwania
  • charakteryzują się dokładnością i pozytywnym nastawieniem
  • podchodzą do powierzonych zadań z pełnym zaangażowaniem

Oferujemy:

  • rzetelne wynagrodzenie adekwatne do rezultatów pracy wraz z systemem premii
  • rozwój zawodowy, szkolenia
  • pracę w przyjaznej atmosferze i w silnie zmotywowanym zespole
  • udział w projektach rozwojowych
  • realne możliwości rozwoju zawodowego

Pracownik Międzynarodowego Działu Technicznego

Obowiązki:

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych i jakościowych
  • Prowadzenie dokumentacji/administracja zleceń serwisowych, zwrotów
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie
  • Wsparcie techniczne i doradztwo produktowe przy rozwiązywaniu zgłoszeń reklamacyjnych

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane techniczne)
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office

Oferujemy:

Technolog Aluminium

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, najlepiej techniczne
  • doświadczenie w branży okiennej, znajomość technologii produkcji ślusarki aluminiowej
  • dokładność, punktualność, odpowiedzialność, systematyczność, precyzja oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • dobra organizacja pracy

Zadania:

  • tworzenie i opracowanie dokumentacji wykonawczej
  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji aluminiowych
  • bezpośredni nadzór na procesami produkcyjnymi stolarki aluminiowej
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej
  • przygotowywanie ofert handlowych dla klientów

Oferujemy:

  • pełen zakres szkoleń przygotowujących do objęcia stanowiska, jak również podnoszących kwalifikacje
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze
  • niezbędne narzędzia pracy
  • rzetelne wynagrodzenie adekwatne do rezultatów pracy wraz z systemem premiowym
  • realne możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

SWISSTEC
oficjalny dystrybutor okien przesuwnych Panoramah!

Swisstec sp. z o.o. 2020-04-28 00:00:00 aktualizacja: 2020-04-28 11:52:16

Komentarze

Bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!