Intensywna praca nad strategią marki doceniona - REHAU Window Solutions zdobywa German Brand Award 2021 za "Wirtualny spacer - Digital Highlight Tour"

23.06.2021
Udostępnij

REHAU Window Solutions jest jednym z laureatów German Brand Award 2021, jak ogłosiło niedawno w Berlinie jury tego renomowanego konkursu. Dywizja okienna REHAU otrzymuje nagrodę za „Witrualny spacer po ekspozycji REHAU "w kategorii "Brand Events, Fairs & Exhibitions".

"Wirtualne doświadczenie targowe - Targi. Nowa myśl. Nowa realizacja.". Tak brzmiał tytuł zgłoszenia, w którym REHAU Window Solutions (dywizja okienna) ubiegała się o jedną z prestiżowych nagród w konkursie German Brand Award (GBA) 2021. 10 czerwca, podczas ceremonii wręczenia nagród w Berlinie, jury ogłosiło, że producent profili okiennych REHAU należy do grona laureatów.

REHAU został zwycięzcą GBA 2021 w kategorii "Brand Events, Fairs & Exhibitions" konkursu "Excellence in Brand Strategy and Creation - Brand Communication". Wyrazy uznania jury zdobył wirtualny spacer po ekspozycji targowej jako modułowe narzędzie marketingu doznań. Jak podkreśla Dyrektor marketingu Peter Kotzur

"Ta nagroda jest doskonałym potwierdzeniem pracy całego zespołu i utwierdza nas w przekonaniu, że istotnym czynnikiem sukcesu w branży jest cyfryzacja - również w odniesieniu do zorientowanego na przyszłość, udanego dialogu z klientami."

Strategia dywizji okiennej REHAU, aby na nowo zdefiniować spotkanie z rozwiązaniami REHAU w ramach premiery wirtualnego spaceru po ekspozycji REHAU w maju 2020 roku, zakończyła się sukcesem.

"Highlight Tour tworzy przestrzeń dla nowego rodzaju dialogu pomiędzy sprzedażą a klientami. W ten sposób powstają prawdziwe doświadczenia z marką w Nowej Normalności - niezależne od czasu i miejsca. Marka i klient rozwijają się wzajemnie. Celem jest długotrwała, udana współpraca oparta na osobistej interakcji",

kontynuuje Peter Kotzur.

Ta strategia REHAU nie tylko przekonała jury konkursu GBA, lecz także sprawiła, że wirtualny spacer się wymiernym sukcesem REHAU. Ilustrują to m.in. poniższe liczby:

  • ponad 1000 wirtualnych spacerów po ekspozycji z nowymi i obecnymi klientami w ciągu 5 miesięcy od rozpoczęcia działalności
  • spacer dostępny jest w 30 językach
  • zaprezentowanych jest ponad 40 międzynarodowych produktów i usług.

W kategorii "Doskonałość w strategii i kreacji marki" jurorzy German Brand Award nagradzają najsilniejsze kampanie, koncepcje i strategie z poszczególnych dziedzin. Jury składa się z niezależnych, interdyscyplinarnych ekspertów z firm, świata nauki, konsultingu, usług i agencji. Zgłoszenia są oceniane na podstawie kryteriów niezależności, wyrazistości marki, odróżnienia od konkurencji i znaczenia dla grupy docelowej. Przy 1134 zgłoszeniach z 17 krajów, German Brand Award osiągnęła w 2021 roku wielki, także międzynarodowy wydźwięk.

Jak wziąć udział w wirtualnym spacerze po ekspozycji REHAU?

To bardzo proste. Wejdź na stronę www.rehau.pl/okna2020 i zapoznaj się z nowościami samodzielnie lub umów się na wirtualne zwiedzanie z przedstawicielem REHAU.

Dział rozwiązań okiennych firmy REHAU stale pracuje nad tym, by projektować okna, które są tak nowoczesne, jak życie jej klientów. Dzięki unikalnemu podejściu do recyklingu w programie EcoPuls, REHAU reprezentuje bezkonkurencyjną koncepcję zrównoważonego rozwoju w branży. REHAU Window Solutions, jako pionier i twórca zrównoważonych rozwiązań dla stolarki okiennej, jest wiodącym ekspertem w dziedzinie całościowych rozwiązań systemowych w całym łańcuchu wartości.

Grupa REHAU to specjalista w dziedzinie polimerów o rocznym obrocie wynoszącym około 3,5 mld euro. Niezależna i stabilna firma rodzinna, zatrudnia około 20 000 pracowników w ponad 170 lokalizacjach na całym świecie. W Europie dla REHAU pracuje około 12 000 pracowników.

REHAU produkuje rozwiązania dla branży budowlanej, motoryzacyjnej i przemysłowej. Od ponad 70 lat pracuje nad tym, aby produkty z tworzyw sztucznych były jeszcze lżejsze, wygodniejsze, bezpieczniejsze i bardziej wydajne, zaopatrując odbiorców na całym świecie w innowacyjne rozwiązania systemowe.

Rehau

Team Plast Team Balance MD
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 4.80 / 5.00
Vetrex LUM`UP
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 4.11 / 5.00
Thermofasada Schüco ThermoSlide
drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Eko-Okna Decalu 110 Steel
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Komsta Veka Softline 76
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Eko-Okna Smart Slide
drzwi przesuwne PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Bertrand KOMBISYSTEM PLUS
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Petecki ALU Excellent Line MB 86
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Popularne