Roto City: technologia okuć w wirtualnej miejskiej przestrzeni

03.08.2022
Udostępnij

Roto Frank Okucia Budowlane zaprasza klientów i partnerów biznesowych do spotkań z wykorzystaniem nowej platformy cyfrowej Roto City. Interaktywna prezentacja ma formę wycieczki po wirtualnym mieście. Przedstawia rozwiązania i nowości Roto w konkretnych zastosowaniach, spełniające szereg różnych wymagań projektowych budynków.

Platforma komunikacji Roto City jest atrakcyjnym miejscem wirtualnych spotkań przedstawicieli Roto i klientów. Jak w prawdziwej metropolii realnego świata można tu znaleźć budynki – od domów jednorodzinnych, przez hotele, biura, szkoły, po szpitale – w których nowoczesne okna i drzwi pełnią szczególne funkcje. Podczas spotkań online można zobaczyć, jak konkretne systemy okuć w stolarce otworowej umożliwiają spełnienie różnych wymagań projektowych i zwiększają komfort użytkowników budynków.  Od lipca 2022 r. dostępny jest w Roto City nowy moduł: Centrum Kongresowe, jako cyfrowa alternatywa dla targów Fensterbau Frontale 2022.

Wygodnie w dowolnym miejscu i czasie

W Roto City zobaczyć można wszystkie nowości produktowe z 2021 i 2022 w różnych obiektach wirtualnego miasta. Nowa formuła pozwala przedstawić klientom korzyści i szerokie spektrum zastosowań w atrakcyjny wizualnie i wygodny sposób. „W Roto aktywnie wspieramy projektowanie i funkcjonalność budynków w miejskiej przestrzeni za pomocą inteligentnych rozwiązań. Dzięki interaktywnym spotkaniom z klientami umożliwiamy klientom zapoznanie się z przydatnością systemów okuć do różnego rodzaju projektów” – mówi Paweł Szkodziak dyrektor ds. marketingu Roto Frank Okucia Budowlane. „Pandemia i związane z nią ograniczenia osobistego udziału w wydarzeniach wymagały stworzenia nowych form kontaktu. Alternatywą dla Fenstarbau Frontale jest wirtualne Centrum Kongresowe w Roto City, które w odróżnieniu od tradycyjnych targów odwiedzać można wygodnie i bezpiecznie: w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca”.

 

Elastyczna forma kontaktu pozwala odpowiednio dopasować zakres prezentacji do zainteresowań klientów - zarówno podczas spotkania biznesowego na miejscu, jak i w warunkach wideokonferencji. „O tym, jak i jakie treści cyfrowe są wykorzystywane i udostępniane, decydują indywidualnie gość i gospodarz. Aby uatrakcyjnić rozmowy online dla pierwszych uczestników przygotowaliśmy sympatyczne upominki. Jesteśmy przekonani, że nowa formuła wirtualnych prezentacji Roto, będzie równie ciekawa co inspirująca dla naszych klientów” – podsumowuje Paweł Szkodziak. 

Wał Miedzeszyński 402
03-994 Warszawa
Polska mazowieckie

Fasada MB-Slimline
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Vetrex HST V70
drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Urzędowski Lexo Softline
okna i drzwi balkonowe drewniane
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Pamo Pamoline 68
okna i drzwi balkonowe drewniane
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Słowińscy IV 78 Ecoplus
okna i drzwi balkonowe drewniane
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Vikking Premium
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Popularne

Strona oknotest.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu. Aby potwierdzić i zamknąć komunikat kliknij "x".

zamknij