tremco illbruck na targach BAU 2019

09.01.2019
Udostępnij

Poszczególne strefy stoiska tremco illbruck na targach BAU 2019 w Monachium, odpowiedzą m.in. na pytania: Jak się zabrać do planowania uszczelniania okien i fasad? Jak wdrożyć wymagania unijne w zakresie szczelności? Jakie rozwiązania i wsparcie w tym zakresie może mi zaoferować tremco illbruck? Na targach BAU 2019, które potrwają od 14 do 19 stycznia, europejski lider uszczelnień okiennych i fasadowych, zademonstruje swoje doświadczenia w kompleksowej realizacji montażu okien. Tradycyjnie, z ekspertami tremco illbruck będzie można się spotkać na stoisku nr 111 w hali A2.

Strefa I – planowanie

Pierwsza strefa stoiska traktuje o procesie przygotowania realizacji montażu okien. Członkowie zespołu ds. planowania dylatacji konstrukcyjnych, udzielą Państwu cennych wskazówek - jakie aspekty dylatacji konstrukcyjnych zasługują na szczególną uwagę. Wyspecjalizowany zespół, demonstruje podzieli się doświadczeniami, z którymi mierzy się na co dzień, opracowując szczegóły w porozumieniu z planistami, sporządzając dokumentację przetargową oraz dokonując obliczeń izotermicznych.

Strefa II - szczelność powietrzna zgodnie z unijną dyrektywą

Już od dłuższego czasu firma tremco illbruck koncentruje się na nowej dyrektywie 2010/31/UE o budynkach, wchodzącej w życie od 2019 roku (budynki użyteczności publicznej) oraz 2021 roku (wszystkie pozostałe nowo budowane). Tu z kolei, ekspert udzieli fachowych porad w temacie wymagań wynikających z dyrektywy. W strefie drugiej, przewidziano badanie szczelności przegrody metodą blower-door.

Strefa III – system na każdą sytuację montażową

Firma tremco illbruck zaprezentuje na ekspozycji stoiska w Monachium aż 42 przykładowe złącza dylatacyjne. Te przezroczyste kostki dadzą dokładny wgląd w połączenie poszczególnych produktów, tworzących w danym układzie kompletny system prawidłowego uszczelnienia.

Prezentacja na żywo - prawidłowy montaż okien

Nawet najlepsze produkty na nic się nie zdadzą, jeżeli projektanci i wykonawcy nie mają wiedzy jak poprawnie je stosować. Odwiedzający będą mogli zatem przyjrzeć się z bliska montażowi poszczególnych produktów na żywo. Po prezentacji, firma zaprasza do konsultacji z ekspertami.

TREMCO illbruck

Tremco illbruck Sp. z o.o.

Termo Profil Superial
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
AdamS Wicona Wicline 75
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 4.00 / 5.00
Vetrex HST V82
drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Sonarol Clasictherm
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Thermofasada System MB-86
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Ekoplast HST 85
drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Popularne