promocja

Twinson Click w nowej odsłonie

09.06.2021
Udostępnij

System montażowy Twinson Click od firmy Deceuninck pozwala zamontować taras bez użycia ani jednej śruby. Jest to przełomowe rozwiązanie na rynku systemów tarasowych, a od czerwca br. doczeka się zwiększenia swoich możliwości. To idealne rozwiązanie dla monterów i użytkowników tarasów!

Deceuninck Twinson Click - taras zamontowany bez śrub

Oszczędność czasu, intuicyjny montaż, trwałość systemu, estetyka oraz dowolny kształt tarasu – to największe zalety systemu montażu w 100% na „klik” (bez śrub). Twinson Click to szybki sposób na położenie nawet największych powierzchni tarasowych.

Prosty i innowacyjnie zaprojektowany proces instalacji tarasu przy użyciu systemu montażowego Twinson Click jest możliwy do zrealizowania w tak wygodny dla monterów sposób i w tak krótkim czasie, przede wszystkim dzięki zastosowanej w systemie trójkątnej podstawie (Triax), w którą „wklikiwana” jest aluminiowa rama oraz zestawowi „inteligentnych” klipsów:

  • regulowany łącznik startowo-końcowy służący nie tylko do mocowania skrajnych desek, ale też wykończeń;
  • łącznik obrotowy do mocowania desek tarasowych do podkonstrukcji aluminiowej również pod innym kątem niż prosty;
  • elastyczny kątownik do skręcania konstrukcji aluminiowej w ramę pod każdym możliwym kątem.

Twinson Click 2.0 – od czerwca nowe możliwości

Firma Deceuninck wprowadza od czerwca br. nowe elementy montażowe poszerzające możliwości systemu. Dostępny będzie nowy profil aluminiowy o wys. 30 mm. System Click wzbogacą również: wąski wspornik regulowany – przyścienny; pojedyncza podstawa mocująca legar (alternatywa dla Triaxa); łącznik naprawczy ułatwiający bezproblemową wymianę deski nawet ze środka tarasu.

Dzięki temu Twinson Click 2.0 znacznie usprawni montaż tarasu i zwiększy użyteczność systemu. Bo oprócz istniejącego systemu podkonstrukcji o wys. 50 mm, można będzie teraz stosować niższe konstrukcje tarasu za pomocą profilu o wysokości 30 mm, zachowującego podobną funkcjonalność co wyższy legar. Do nowego legara stworzono także dedykowane klipsy oraz łączniki. Warto też zwrócić uwagę na wąski wspornik regulowany, który – dzięki mniejszej średnicy – idealnie nadaje się do stosowania w miejscach trudno dostępnych, jak: przy ścianie domu, balustradzie itp.

Montaż usprawni także nowo opracowana pojedyncza podstawa mocująca legar, która dopełnia dobrze przemyślany system zatrzaskowego montażu. Należy jej używać tam, gdzie nie ma połączenia narożnego lub krzyżowego legarów.

Trwałość na wiele lat

W przeciwieństwie do drewnianej czy kompozytowej, aluminiowa podkonstrukcja systemu jest stabilna i nie odkształca się. Także pełne (lite) deski tarasowe Twinson stosowane w systemie Click (Character Massive i Majestic Massive Pro) wykazały swoją wysoką trwałość na przestrzeni lat.

Więcej na: www.twinson.com

ul. Poznańska 34
62-020 Swarzędz
Polska wielkopolskie

Vetrex LUM`UP
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 4.11 / 5.00
Team Plast Team Balance MD
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 4.80 / 5.00
Kapica Aluprof MB-60
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
AdamS Imperial
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Plastimet Elite
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Gebauer Passiv Lux 92
okna i drzwi balkonowe drewniane
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Plastixal Slimline
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Dako DA-77
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Popularne

Strona oknotest.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu. Aby potwierdzić i zamknąć komunikat kliknij "x".

zamknij