Okna Vetrex zatrzymały włamywaczy!

27.08.2018
Udostępnij

Podczas poszukiwań okien idealnych zdobywamy chcąc nie chcą dużo wiedzy z zakresu techniki okiennej. Kwestie energooszczędnych rozwiązań technicznych przestają być tajemnicą. Dom budujemy na lata więc i kwestia bezpieczeństwa mienia i najbliższych nam osób jest nie bez znaczenia – pytamy o okna antywłamaniowe. Nie ukrywajmy, że tylko w wymiarze teoretycznym...

Włamanie to tylko niespełniona obawa, temat z telewizji, a nie powód do zmartwień! Niestety, życie nas potrafi nieprzyjemnie zaskoczyć, a statystyki policyjne przedstawiają smutną prawdę. Każdy dom, nawet nasz, może znaleźć się w polu zainteresowania złodziei.

Łatwo mówić o bezpieczeństwie w hasłach marketingowych. Jakość, solidność, pewne rozwiązania. Niestety, żeby się przekonać o tym, musimy tego doświadczyć osobiście. Tak jak pan Grzegorz. Doświadczył on próby włamania we własnym domu.

Wystarczył moment nieuwagi, chwila nieobecności w domu, by stał się on doskonałym celem dla włamywaczy. Oczywiście, najprostsze sposoby są najlepsze, dlatego włamywacze postanowili wtargnąć do domu przez okno tarasowe. Cóż, trafili na trudnego przeciwnika w postaci... okna V90+ Vetrex!

Okno Vetrex V90+ które zatrzymało włamywaczy
Okno Vetrex V90+ które zatrzymało włamywaczy

Włamywacze uszkodzili okno próbując je wyważyć, wyłamywać i rąbać nie dając rady dostać się do środka. To utwierdziło nas w przekonaniu o najlepszym wyborze i bardzo wysokim stopniu bezpieczeństwa zamontowanych okien

skomentował pan Grzegorz.

Co powstrzymało włamywaczy? Budując dom pan Grzegorz zainwestował w wielokrotnie nagradzany, flagowy model okien V90+ marki Vetrex. Poza nowoczesnym designem i doskonałymi parametrami energooszczędnymi, cechuje je niezauważalne i bardzo mocne okucie ROTO NT DESIGNO. To gwarant niezwykłej wytrzymałości okien. Warto zaznaczyć, że system zakupiony przez bohatera opowieści posiadał standardowe wyposażenie, bez dodatkowych zabezpieczeń. I to wystarczyło!

Zaznaczmy jeszcze inną ważną rzecz. Uszkodzone, wręcz zdemolowane okno nie sprzyja komfortowemu życiu. Należy je jak najszybciej wymienić. Warto tutaj podjąć współpracę z zaufaną firmą, która wykona niezbędne prace. W przypadku pana Grzegorza całość zamówienia wraz z wymianą okna zrealizował ArtSeven z Gliwic, jeden z partnerów Vetrex. I wszystko zajęło tylko 5 dni!

Morał z historii jest oto taki, byś włamywaczy unikał. A że nie jesteśmy w stanie tego nigdy przewidzieć, „uzbrojmy” swoje domy zawczasu w okna odpowiedniego „kalibru”. Niech bronią nasze mienie i mir domowy :)

Vetrex

Team Plast Team Balance MD
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Vetrex LUM`UP
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Hensfort Elegant Plus
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Internorm KV 440
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
MS więcej niż OKNA NIV 80 FA
okna i drzwi balkonowe drewniane
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Drutex Duoline 88
okna i drzwi balkonowe drewniano-aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Eko-Okna MB-70 / MB-70 HI
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Hensfort PS Comfort
drzwi uchylno-przesuwne PSK PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Popularne