VITO Polska Sp. z o.o. poszukuje partnerów do współpracy

Producent cenionych przez inwestorów i klientów okien TISSER – firma VITO Polska Sp. z o.o. poszukuje partnerów do współpracy. Jest to odpowiedź na licznie zapytania inwestorów z Warszawy, Białegostoku, Lublina i okolic.

Chętnie podejmiemy współpracę z rzetelnymi firmami, zajmującymi się sprzedażą i montażem stolarki okiennej, które poszukują nowoczesnych produktów, wzbogacających ich ofertę o energooszczędne okna najwyższej jakości.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu pod adresem mailowym
info@vitopolska.com oraz pod numerem tel. 516 200 382.

VITO Polska to efekt pasji i zaangażowania. Firma działa już od ponad 20 lat i stworzyła własną markę wyjątkowych okien TISSER. Właściwości termoizolacyjne, walory estetyczne oraz przystępna cena sprawiają, że produkt uznawany jest przez wielu inwestorów za najlepszy na rynku.

Okna wytwarzane są z dbałością o najdrobniejsze detale. Kluczowe elementy systemu powierzane są ręcznej obróbce i kontroli fachowców, gwarantując trwałość produktu i komfort jego wieloletniego użytkowania. Dewiza firmy brzmi: „Bo jakość pamięta się dłużej”.

VITO Polska Sp. z o.o.
vitopolska.com

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?