promocja

Wyprawki szkolne od Deceuninck na udany start nowego roku szkolnego

02.09.2021
Udostępnij

Każdy nowy rok szkolny dla dzieci oznacza koniec wakacji i powrót do nauki. Ten czas budzi mieszane uczucia – z jednej strony żal, że beztroskie lato za nimi, z drugiej – radość ze spotkania z koleżankami i kolegami z klasy (zwłaszcza teraz, po okresie nauki hybrydowej!). Dla rodziców z kolei, to czas sporych wydatków. Jak wiadomo, wyprawka szkolna jest wymagająca dla budżetu domowego. Dla niektórych rodziców to szczególnie spory ciężar finansowy.

Mając to na uwadze, firma Deceuninck przygotowała dla 80-ciorga uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Swarzędzu zestawy zawierające wszystkie niezbędne do rozpoczęcia roku szkolnego materiały i przybory, od zeszytów począwszy, poprzez wyposażone piórniki, farbki, na śniadaniówkach i bidonach kończąc. Zestawy, różniące się nieco zawartością (np. inny typ zeszytów) podzielone zostały na grupy wiekowe: klasy 1-3 i klasy 4-8, w każdej z grup po 40 jednakowych paczek.

Wyprawki trafiły do szkoły 31 sierpnia i w najbliższych dniach przekazane zostaną najbardziej potrzebującym takiego wsparcia dzieciom.

Nasi pracownicy mają ogromne serca i często oddolnie, spontanicznie podejmują działania w celu pomocy innym nie oczekując nic w zamian. Cieszy nas - pracowników, że nasza firma wspomaga nas i finansuje podobne projekty umożliwiając nam realizację tego typu działań. Daje nam to możliwość udzielenia realnego wsparcia, zwłaszcza wśród naszej lokalnej społeczności, w której przecież także prywatnie funkcjonujemy, co ma dla nas duże znaczenie. Wierzymy, że wyprawki sprawią dużo radości dzieciom

Mówi Monika Hybza, Marketing Manager w Deceuninck.

Jak dodaje Izabela Adamska, Nauczycielka SP 4 w Swarzędzu:

Z firmą Deceuninck Szkoła Podstawowa nr 4 w Swarzędzu współpracuje od kilku lat. Jej pracownicy wspomagają naszych uczniów podczas akcji „Choinka pełna niespodzianek”, przygotowując wspaniałe prezenty z okazji Świąt Bożego Narodzenia, jak również wtedy, kiedy rodziny znajdują się w trudnych sytuacjach życiowych. W tym roku np. pomoc otrzymała rodzina, która straciła swój dobytek w pożarze. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazane wsparcie naszym uczniom oraz ich najbliższym. Dzisiejsze podarunki w postaci wyprawek szkolnych to piękny gest, z którego wielu naszych podopiecznych ucieszy się. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc wszystkim ludziom dobrej woli i wrażliwego serca.

Wszystkim dzieciom i młodzieży z SP 4 w Swarzędzu i w całej Polsce Deceuninck życzy udanego roku szkolnego 2021/2022 i samych sukcesów w nauce!

ul. Poznańska 34
62-020 Swarzędz
Polska wielkopolskie

Team Plast Team Balance MD
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 4.80 / 5.00
Vetrex LUM`UP
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 4.11 / 5.00
Petecki Impressive Line 70 P
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Pamo Prestige
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Domix-P Veka v70
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Eko-Okna Decalu 88 Standard
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Petecki ALU Future Line Star 90
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Sapor Aluprof MB-70US HI
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Popularne

Strona oknotest.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu. Aby potwierdzić i zamknąć komunikat kliknij "x".

zamknij