promocja

Yawal podnosi wysoko poprzeczkę projektem Ypsos

22.11.2022
Udostępnij

Jesteśmy firmą rodzinną i od ponad 30 lat tworzymy polskie aluminiowe systemy architektoniczne dla budownictwa o wysokich oczekiwaniach. Dlatego z nieskrywaną radością witamy w rodzinie YAWAL nową organizację o dźwięcznej nazwie YPSOS (z j.grec. ypsos = wysoki).

Ypsos to inicjatywa mająca spełniać wysokie oczekiwania klientów z sektora obiektów technicznie skomplikowanych, wymagających zwinnego i doświadczonego zespołu doradców technicznych i projektantów doskonale rozumiejących proces.

Jak zapewnia prezes Yawal Karolina Mzyk-Callias, która od dłuższego czasu wzmacnia zespół pozyskując do współpracy osoby z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży jak Mariusz Buchnajzer CTO Yawal System czy Błażej Dobrowolski, który jest liderem projektu oraz Członkiem Zarządu Ypsos, misja Yawal Ypsos jest jasna.

” Poprawienie wpływu budownictwa na środowisko poprzez zmniejszenie marnotrawstwa w procesie wznoszenia i użytkowania budynków, uzyskane nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, ułatwione towarzyszącymi usługami.”

Projekt Ypsos to pomysł, który narodził się z dogłębnego zrozumienia mechanizmów rynku obiektowego, szczególnie potrzeb samych inwestorów i wykonawców obiektów, oczekujących zrozumienia, poczucia bezpieczeństwa, elastyczności i gotowości do poszukiwania i współtworzenia niestandardowych rozwiązań. Dlatego pod kierunkiem Błażeja Dobrowolskiego, przy wsparciu całej Grupy Yawal, powstaje dedykowany zespół doradców technicznych, projektantów, obsługi klienta, który koncentrując się wokół konkretnej, zadanej realizacji od samego jej początku będzie pomagał i ułatwiał pracę swoim klientom, czyli firmom wykonawczym spełniać wysokie wymagania inwestora. Ponadto zdobywana przez dekady wiedza techniczna Yawal pozwala Ypsos tworzyć rozwiązania optymalne dla użytkowników, środowiska i inwestorów.

Yawal Ypsos będzie sięgał wysoko, po obiekty z najwyższej półki, nie tylko w Polsce.

Herby
42-284 Lubliniecka 36
Polska śląskie

NexBau Rustica
okna i drzwi balkonowe drewniane
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Alsecco MB-104
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Witraż Duo Regular
okna i drzwi balkonowe drewniano-aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Windows 2000 Aluplast Ideal 4000
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Ekoplast Ecofutural
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Aluron Gemini Quadrat FB
okna i drzwi balkonowe drewniano-aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Popularne

Strona oknotest.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu. Aby potwierdzić i zamknąć komunikat kliknij "x".

zamknij