Yawal wzmacnia ekspansję rynkową

09.08.2022
Udostępnij

Z ogromną satysfakcją informujemy o dołączeniu do zespołu Yawal S.A. dwóch kolejnych doświadczonych Menedżerów - George Cannon oraz Mariusz Buchnajzer. 

George Cannon objął funkcję Dyrektora ds. Rozwoju Biznesu w zespole Błażeja Dobrowolskiego, Dyrektora Komercyjnego (CCO). Błażej Dobrowolski od roku odpowiedzialny jest za całość procesu sprzedaży i marketingu w Yawal, w najbliższym czasie skupi się na kontakcie
z rynkiem oraz partnerami handlowymi spółki.

George Cannon jest również prezesem w Yawal USA, dołączając do zespołu sprzedażowego Yawal S.A będzie odpowiedzialny za rozwój strategii i nowe kierunki biznesu oraz operacyjnie będzie kierował sprzedażą eksportową i polską. Bogate międzynarodowe doświadczenie George'a w budowaniu i zarządzaniu organizacjami bez wątpienia pomoże w rozwoju handlu Yawal w Polsce i na świecie. Przed dołączeniem do Yawal, George Cannon był współzałożycielem i zarządzającym w Revival Sash, producenta luksusowych okien i drzwi w New Jersey, USA. George wywodzi się z bankowości inwestycyjnej w USA; inwestował w firmy technologiczne, zakładał i zarządzał startupami. Pracował również we Francji i Chinach. 

Mariusz Buchnajzer obejmuje funkcję Dyrektora Technicznego. Mariusz Buchnajzer odpowiedzialny będzie za dział R&D oraz wsparcie techniczne, ponadto włączy się w działalność Zespołu Operacyjnego, czyli grupy topowych managerów, którzy wspólnie podejmują wszystkie strategiczne decyzje w Grupie Kapitałowej Yawal. Mariusz Buchnajzer to światowej klasy ekspert w zakresie aluminiowych systemów budowlanych, posiada bogate doświadczenie nie tylko na rynku polskim, ale także amerykańskim, gdzie pracował ostatnie cztery lata. W poprzednich firmach odpowiadał m.in. za zarządzanie zespołami R&D i technicznymi, a także za opracowywanie strategii produktowej. Mariusz Buchnajzer, jest absolwentem wydziału Budownictwa Lądowego na Politechnice Poznańskiej, ukończył także studia MBA co sprawia, że ma bardzo biznesowe spojrzenie na organizację.

Herby
42-284 Lubliniecka 36
Polska śląskie

Plastixal Lifetime
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Jarbetal Aluprof MB-86
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Dziadek IV 68
okna i drzwi balkonowe drewniane
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
GFO Aluron AS 178 HS
drzwi unoszono-przesuwne HST aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Pamo Pamoline Classic
okna i drzwi balkonowe drewniane
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Feneste Perfectline Standard
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Popularne

Strona oknotest.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu. Aby potwierdzić i zamknąć komunikat kliknij "x".

zamknij