Zalety drzwi z aluminium

27.06.2022
Udostępnij

Drzwi wejściowe są wizytówką całego domu, jednocześnie stanowią barierę przed włamywaczami. Optymalny dobór drzwi nie jest łatwy, jednak wśród propozycji do rozważenia nie powinno zabraknąć także tych wykonanych z aluminium. To właśnie aluminiowe drzwi panelowe weszły przebojem do projektów architektonicznych domów. Drzwi te charakteryzują się dużą stabilnością i odpornością na odkształcenia nawet w przypadku oddziaływania niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Drzwi aluminiowe systemów TM 77HI oraz TM 102 HI Prestige od Yawal zapewniają domownikom ciepło, bezpieczeństwo i komfort. Bardzo wysoki poziom izolacji termicznej i akustycznej oraz wodoszczelności osiągany jest dzięki trzykomorowej budowie profili, stosowaniu najnowocześniejszych przekładek i wkładów termicznych, oraz szeregu uszczelek wewnętrznych i zewnętrznych.

Drzwi Prestige dzięki przyjaznej dla środowiska, złożonej konstrukcji zatrzymują ciepło wewnątrz w czasie zimy, równocześnie zapewniając przyjemny chłód latem, co przekłada się na obniżenie kosztów ponoszonych na ogrzewanie czy klimatyzację. Drzwi systemów Prestige nie ulegają odkształceniom, dzięki czemu bardzo długo utrzymują wszystkie swoje parametry. Zapewniają to specjalne przekładki termiczna typu Bisolar.

Budowa drzwi aluminiowych

Klasyczne drzwi z aluminium zbudowane są z profili o specjalnej konstrukcji zapewniającej odpowiednią izolację termiczną oraz dźwiękową. Do nich obustronnie przymocowane są panele nakładkowe, na które następnie na przykład można nałożyć okleinę imitującą drewno. Wykończenie może być w dowolnym kolorze. Zewnętrzne wykończenie drzwi wpływa znacząco na walory estetyczne, ale za parametry drzwi aluminiowych odpowiedzialna jest konstrukcja profilu w środku.

Herby
42-284 Lubliniecka 36
Polska śląskie

KNS MB-77 HS
drzwi unoszono-przesuwne HST aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Wegiel Patio
drzwi uchylno-przesuwne PSK drewniane
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Jocz Elegance TX Classic
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Wikęd Ponzio PE 78N
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Domel Energetic
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Windows 2000 Geneo HST
drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Popularne

Strona oknotest.pl wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu. Aby potwierdzić i zamknąć komunikat kliknij "x".

zamknij