Przewiń do artykułu

Budma 2013

ocena gwiazdki 0.00 / 5.00 - 0 głosów Oceń

30 stycznia był drugim dniem targów BUDMA. W oknach PVC jest różnorodnie, a nawet ciekawie. Ilość wystawców w sam raz. Pełen przekrój aktualnej oferty rynkowej. Wreszcie drgnęło w montażu. Są wszyscy najważniejsi! Zwiedzający dHala targowa nr 5ali. Na stoiskach momentami tłok i atmosfera poważnego targowania. W kuluarach dyskusje. Zauważyliśmy również zadziwiającą wpadkę, której poświęcimy więcej miejsca w odrębnym materiale.

Budma dla nieobecnych

Niektórzy wolą targi w Monachium lub Norymberdze. Przy nich BUDMA za duża nie jest, to fakt. Jednak zawsze powtarzamy, że nasi inwestorzy też mają prawo zapoznawać się z okiennymi nowościami zanim te zdążą się zestarzeć. Eksport jest ważny, ale o swoich zapominać nie wypada! Dla wszystkich, którzy w tym roku nie będą na targach przygotowaliśmy krótką fotorelację. Warto wiedzieć co nas omija, czyż nie tak? Na początek okienny zakątek. Hala nr 5.

Hala targowa nr 5
Hala targowa nr 5
Hala targowa nr 5
Hala targowa nr 5
Hala targowa nr 5
Hala targowa nr 5
Hala targowa nr 5
Hala targowa nr 5

Kto chciałby jednak chociaż przez chwilę poczuć atmosferę BUDMY i posłuchać jej rytmu może teraz obejrzeć krótki film i spojrzeć na halę nr 5 „z lotu ptaka”.

Okna PVC – reprezentacja

Żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony okienną reprezentację przedstawimy w porządku alfabetycznym.

AdamS - Budma 2013
AdamS - Budma 2013
Alsecco - Budma 2013
Alsecco - Budma 2013
Dako - Budma 2013
Dako - Budma 2013
Dobroplast - Budma 2013
Dobroplast - Budma 2013
Drutex - Budma 2013
Drutex - Budma 2013
Internorm - Budma 2013
Internorm - Budma 2013
Nexbau - Budma 2013
Nexbau - Budma 2013
OK Window - Budma 2013
OK Window - Budma 2013
Sonarol - Budma 2013
Sonarol - Budma 2013
Vetrex - Budma 2013
Vetrex - Budma 2013

Kto obejrzał zdjęcia już wie, że reprezentacja branży okien PVC chociaż nie tak liczna jak mogłaby i powinna być wygląda całkiem okazale. Nie było żadnej przesady w tym co napisaliśmy, że każdy z zainteresowanych oknami może znaleźć tu coś dla siebie. Można wybierać pomiędzy lekko omszałymi już ze starości pięciokomorówkami, a najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi. Nie będziemy Hala targowa nr 5ywać w szczegółach zawartości poszczególnych stoisk, bo mnogość propozycji jest tak wielka, że zanudzilibyśmy czytelników na amen tymi wszystkimi parametrami i technologicznymi niuansami. BUDMA trwa do piątkowego popołudnia. Kto nabrał apetytu zawsze może się jeszcze skusić i przyjechać. Pogoda dHala targowa nr 5uje, śniegi zeszły, a Poznań chociaż rozkopany do imentu zawsze chętnie powita gości. Komu zaś w żaden sposób przyjechać się nie uda może odbyć razem z nami krótki spacer po niektórych ekspozycjach. Zawsze lepsze to, niż nic.

Witaj w Internormie

Drutex Iglo w iglo

Vetrex Premium

Dobroplast i jego plony

Nexbau debiut bez tremy

Wsparcie montażowe

Nawet najlepsze okno póki nie zostanie zamontowane jest jedynie rzeczą bez większego znaczenia. Miniony rok upływał branży pod znakiem budowania klimatu i propagowaniu zasad prawidłowego montażu okien. Jedni o nim mówią, że ciepły inni, że warstwowy. Dla nas są tylko dwa rodzaje montażu okien. Prawidłowy i nieprawidłowy. Tegoroczna BUDMA jak na zawołanie oferuje rewelacyjny pokaz materiałów do prawidłowego wykonania robót montażowych. Są naprawdę poważni gracze!

AiB - Budma 2013
AiB - Budma 2013
Hanno - Budma 2013
Hanno - Budma 2013
IsoChemie - Budma 2013
IsoChemie - Budma 2013
SFS intec - Budma 2013
SFS intec - Budma 2013

Jest stoisko SFS intec. To ci od konsoli JB-D. Jest Tremco illbruck - pokazuje MOWO na stoiskach Internormu i Vetrexu. Jest Hanno, IsoChemie, AiB. Tylko przyjeżdżać, dyskutować, patrzeć i uczyć się jak to się robi w Europie.

Światełko w tunelu

Powiadają, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Budownictwo przeżywa trudne chwile. Może właśnie dlatego jest to dobry czas, by przyjrzeć się bliżej technice okiennej i technologiom montażu. W trudnych czasach nie powinno trwonić się czasu i pieniędzy na byle co i byle jak. Szybko i źle wydane pieniądze w przyszłości zysku nie przyniosą. Jesteśmy przekonani, że Ci którzy zainwestowali w tegoroczną BUDMĘ, zarówno wystawcy jak i zwiedzający, na pewno nie stracą.

OKNOTEST.PL

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?