Eksperci jakości polecają okna Team Plast

22.09.2021
Udostępnij

Budując dom, każdy inwestor stanie prędzej, czy później przed wyborem okien i drzwi balkonowych. Z pozoru nic trudnego, ale szybko okazuje się, że bogata oferta wcale nie ułatwia podejmowania decyzji zakupowych. W takiej sytuacji wiele osób skłonnych jest skorzystać z poleceń i rekomendacji innych użytkowników. To właśnie dla tej grupy potencjalnych nabywców firma TEAM PLAST przygotowała program „Ekspert Jakości” oraz „Trafny Wybór”.

Ekspert Jakości = Trafny Wybór

„Ekspert jakości” i "Trafny Wybór", to projekty realizowane przez znanego producenta okien i drzwi balkonowych, firmę TEAM PLAST ze Stradomi Wierzchniej, która od wielu lat stawia w komunikacji z nabywcami na popularyzację zagadnień wartości użytkowej i jakości produktów, jako ważnych elementów w podejmowaniu decyzji zakupowych. Tym razem zamiast suchych liczb, faktów i wyników badań o jakości produktów firmy TEAM PLAST mówią  sami użytkownicy. W pierwszej fazie realizacji projektu TEAM PLAST zaprosił do programu Macieja Wisławskiego, wybitnego pilota rajdowego,  Bartosza Śniadeckiego, pianistę i kompozytora oraz Kevina Szaflarskiego, sportowca, amatorskiego mistrza świata mieszanych sztuk walki.

Eksperci Jakości TEAM PLAST

Trzeba przyznać, że to ciekawy i dość nietypowy dobór ekspertów w zakresie oceny jakości okien i drzwi balkonowych. Każdy z nich z pewnością jest wybitnym profesjonalistą w wykonywanym zawodzie albo uprawianej dyscyplinie sportu, ale dla projektu najważniejsze, że żaden z nich nie miał wcześniej kontaktu z zagadnieniami techniki okiennej.

To tacy sami inwestorzy, jak każdy budujący dom. Kupili okna marki TEAM PLAST, a teraz dzielą się własnymi opiniami o produkcie w oparciu o osobiste doświadczenia odniesione do zindywidualizowanego, właściwego dla ich profesji pojmowania pojęcia jakości. Warto obejrzeć i posłuchać, co mają do powiedzenia.

Okna z polecenia

Jeżeli zastanawiacie się, czy warto opierać własne decyzje zakupowe o polecenia i rekomendacje innych osób, to… nie będziemy podpowiadać. Tę decyzję każdy musi podjąć samodzielnie, ale możemy odwołać się do dostępnych w sieci wyników badań przeprowadzonych w roku 2012 przez BUZZ Media oraz Dom Badawczy MAISON, w których sprawdzano wśród Polaków, jaki wpływ na ich decyzje zakupowe mają rekomendacje i polecenia.  Zgodnie z tymi badaniami:

  • 69% badanych nabywców wymienia z przyjaciółmi opinie odnośnie produktów,
  • 69% badanych nabywców próbuje produkt przed kupieniem,
  • 74% badanych nabywców pyta gdzie można kupić rzecz, która spodobała mu się u kogoś,
  • 50% badanych nabywców kupuje produkty, które polecili im znajomi,
  • 45% badanych nabywców nabyło w przeciągu miesiąca rzecz, którą polecili znajomi,
  • 78% badanych nabywców zwraca uwagę na opinie otoczenia przed dokonaniem zakupu.

Mimo upływu lat wyniki badań wydają się być ciągle aktualne i miarodajne. Potwierdzeniem ich aktualności może być ogromna liczba pytań zawierających prośby o opinie i wskazówki zakupowe zadawanych na forach internetowych i w kanałach społecznościowych przez osoby stojące przed wyborem okien i drzwi balkonowych. Wydaje się, że rekomendacje i polecenia, to ciągle tak samo doskonały sposób na budowanie wizerunku marki i potwierdzenie jakości produktów. Z tego punktu widzenia program „Ekspert Jakości” realizowany właśnie przez TEAM PLAST wydaje się doskonale wpisywać w oczekiwania potencjalnych nabywców.

Okno kontrolowane, okno kontrolowane…  

Gdyby komuś przyszło na myśl, aby odnieść, słowa ekspertów do twardych faktów w postaci wyników badań wstępnych typu okien i drzwi balkonowych wykonywanych w notyfikowanych laboratoriach badawczych zapraszamy do odwiedzin Rankingu Okien - badania ITT.  Nie jesteśmy zaangażowani w program „Ekspert Jakości”, ale do zagadnień jakości okien i drzwi przykładamy wielką uwagę od wielu lat opierając się między innymi o analizy wyników badań. Dlatego do głosów przywołanych wcześniej ekspertów pozwalamy sobie dodać, że firma TEAM PLAST, to krajowa czołówka w zakresie dbałości o wysoki i zrównoważony poziom wartości użytkowej wszystkich produktów znajdujących się w jej ofercie handlowej.

OKNOTEST.PL 

Zobacz także
Mielczarek Schüco EasySlide
drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Dobroplast Ovlo Classic
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
AdamS Ideal 8000
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Team Plast Aluprof MB-77 HS
drzwi unoszono-przesuwne HST aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Pamo Pamoline Classic
okna i drzwi balkonowe drewniane
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Oknal Aluprof MB-70
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Popularne