Szukaj w Oknotest.pl
reklama

TEAM PLAST - dobrze wybrana marka

Lipiec 2021

Nazwa firmy powinna być uniwersalna w różnych obszarach językowych oraz budzić pozytywne skojarzenia. Bardzo dobrze, gdy łatwo ją wymówić i zapamiętać. Z czym kojarzy się nazwa TEAM PLAST? Do głowy przychodzą dwa skojarzenia. Zespół i okna. Firma nie jeden raz udowodniła, że należy do ścisłej krajowej czołówki producentów okien i drzwi. W niedzielę 11 lipca pokazała także, że stanowi prawdziwy zespół. Zespół ludzi, który potrafią razem pracować, wypoczywać i dobrze się bawić.

TEAM PLAST na przekór pandemii

Kilkanaście ostatnich miesięcy to był trudny czas dla wszystkich. Pandemia wirusa SARS CoV-2 mocno nadszarpnęła więzi pomiędzy partnerami handlowymi, ograniczyła też zawodowe i pozazawodowe aktywności, wpychając wielu z nas w obszar pracy zdalnej. Społeczeństwo indywidualistów zostało zamknięte w ograniczonej przestrzeni czterech ścian. Aktualnie łapiemy pierwszy krótki oddech po tych zawirowaniach.

reklama

Luzowanie obostrzeń daje nadzieję na powrót do normalności. Cieszyć się należy z każdej inicjatywy, która przywraca wiarę w istnienie team spirit, ducha zespołowego działania i przynależności do zespołu. Do kategorii takich inicjatyw trzeba zaliczyć trzy wydarzenia będące efektem działań firmy TEAM PLAST. 11 lipca w siedzibie firmy odbyły się „drzwi otwarte”, na które zaproszono klientów zainteresowanych zakupem okien i drzwi.

Spotkanie połączono z piknikiem dla dzieci zaproszonych gości i pracowników. Kto chciał i lubi mógł jeszcze kibicować zawodnikom, uczestniczącym w imprezie z cyklu Garmin Iron Triathlon Syców, która odbyła się nad Zalewem w Stradomi Wierzchniej.

Było sportowo, kolorowo i radośnie, było też profesjonalnie. Dla każdego coś miłego, a nad wszystkim unosił się niewidoczny duch zespołowości zakodowany w marce TEAM PLAST.

Team Game

Zwycięska sztafeta TEAM PLAST na dystansie 1/4
Zwycięska sztafeta TEAM PLAST na dystansie 1/4

Zdawać się może, że triathlon to wybitnie indywidualna dziedzina sportu. Każdy z uczestników zawodów musi przepłynąć, przejechać na rowerze i przebiec odpowiedni dystans. Gdzie tu miejsce na zespołowe działania? W triathlonowych zmaganiach konkurują ze sobą również sztafety. Sztafeta to zespół. Jeden zawodnik płynie, drugi zawodnik jedzie na rowerze, trzeci biegnie. Każdy musi pokonać własne słabości po to, by wspólnie osiągnąć cel - zwycięstwo zespołu.

reklama

Pracownicy firmy TEAM PLAST, uczestniczący w Garmin Iron Triathlon Syców, postawili na dwie firmowe sztafety oraz jednego zawodnika indywidualnego. I to był świetny wybór. Drużyny zdobyły pierwsze miejsce na dystansie 1/4, drugie miejsce na dystansie 1/8 oraz miejsce 3 w klasyfikacji indywidualnej na 1/2. Zawodnicy wykazali się nie tylko świetną formą fizyczną, ale również gotowością do zespołowego działania. Właściwi ludzie na właściwym miejscu. Wszystko zgodnie z duchem marki zakodowanym w nazwie TEAM PLAST.   

Team Work

W pełni przeszklone drzwi pivotowe - TEAM AXIS
W pełni przeszklone drzwi pivotowe - TEAM AXIS

W czasie, gdy zawodnicy TEAM PLAST rywalizowali w triathlonie, w siedzibie firmy trwały „drzwi otwarte”. Impreza o dość nietypowym charakterze. Niewiele firm jest gotowych, by pokazywać klientom trochę okiennej kuchni. Na spotkanie zaproszono inwestorów zainteresowanych w najbliższej przyszłości zakupem okien i drzwi balkonowych z PVC lub aluminium wraz z rodzinami. Zespół doradców handlowych prezentował wyroby i odpowiadał na wszystkie pytania.

Kto był kiedyś w Stradomi Wierzchniej, ten wie, że firmowy showroom TEAM PLAST, to miejsce eleganckie i wyjątkowe. Z bliska można obejrzeć i sprawdzić wszystko, co w technice okiennej najlepsze. Począwszy od doskonałych okien i drzwi TEAM BALANCE, których zaletą jest zrównoważony poziom właściwości użytkowych i wszechstronność zastosowania, po najbardziej zaawansowane technologicznie produkty PANORAMAH wykonywane z aluminiowych systemów kształtowników cienkoramowych.    

Team Fun

Piknik rodzinny w TEAM PLAST
Piknik rodzinny w TEAM PLAST

Gdy dorośli byli zajęci kibicowaniem albo omawiali złożone zagadnienia techniki okiennej, dzieci beztrosko korzystały z wyśmienitej pogody i atrakcji przygotowanych przez firmę TEAM PLAST. Czy w piękny letni dzień może być coś przyjemniejszego, jak pogoń za mydlanymi bańkami albo zjazd z dmuchanej zjeżdżalni?

No chyba tylko spotkanie z przemiłym kozłem, który zawitał do firmy w niedzielne przedpołudnie, ku wielkiej uciesze małych i dużych. Lody, frytki i wata cukrowa, to przy tym tylko skromne dodatki, które uzupełniły tę wspólną zabawę.

Team Spirit

Budynek nowej fabryki okien i drzwi aluminiowych TEAM PLAST
Budynek nowej fabryki okien i drzwi aluminiowych TEAM PLAST

Pojęcie team spirit oznacza poczucie przynależności oraz sposób myślenia i działania. Firma TEAM PLAST angażując się w organizację zawodów sportowych, otwartych spotkań handlowych, a nawet zabaw dla dzieci pokazała w ubiegłą niedzielę, że jest częścią lokalnej społeczności, że otoczenie i ludzie, z którymi pracuje i dla których pracuje, to jeden z najważniejszych filarów, na których opiera swoje aktywności. Zaangażowanie godne pochwały, a nazwa TEAM PLAST, to dobrze wybrana marka.

reklama

OKNOTEST.PL

Andrzej Błaszczyk


Komentarze

Bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

dodaj komentarz
Zobacz także...
OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.