Szukaj w Oknotest.pl
reklama

BUDMA & WINDOOR-TECH 2023 - Relacja z 1 dnia targów

Luty 2023

We wtorek 31 stycznia 2023 rozpoczęła się 31 edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA oraz Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WINDOOR-TECH. Impreza potrwa do 3 lutego 2023 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Dla tych, którzy jeszcze nie podjęli decyzji, czy warto w tym roku przyjechać do Poznania, przedstawiamy krótką filmową relację z pierwszego dnia targów.

BUDMIE towarzyszymy od lat. Nie jeden raz zachwycaliśmy się rozwiązaniami technicznymi, prezentacjami i pomysłami wystawców. Zdarzały się również słowa krytyki. Te Targi zawsze miały swój charakter, dynamikę i duszę. Mamy nadzieję, że także w tym roku pokażą ząb i nie dadzą pokonać się kryzysowemu czarnowidztwu. Potencjał jest, co widać w naszej relacji. Niech BUDMA zawsze pozostanie miejscem spotkań firm i ludzi, którzy chcą ze sobą współpracować, darzą się wzajemnym szacunkiem oraz myślą o dobrej przyszłości i dobrym budowaniu.

reklama

Jesteśmy przekonani, że każdy z budujących coś tutaj dla siebie znajdzie, bo w tym tygodniu, to największy w Europie market budowlany pełen wszelkich dóbr. Tylko brać, wybierać i dyskutować. Z bliskiego naszemu sercu  okienno-montażowego podwórka dziękujemy za obecność firmom: BUDVAR, EKO-OKNA, FAKRO, KOMSTA. Fajnie Was wszystkich znowu spotkać i widzieć. Doceniamy odwagę i udział debiutantów GDAŃSKIEJ FABRYKI OKIEN i WINDOW MARIOLA. Możemy też potwierdzić, że coś jest na rzeczy w haśle Alles spricht für INTERNORM. Warto przekonać się o tym na własne uszy i oczy.

MIRT wprost z Kijowa, to pełne zaskoczenie, ale jakże miłe w tym trudnym dla Ukrainy czasie. Życzymy powodzenia w biznesie i na polu bitwy!

W uszczelnieniach i montażu, jak zwykle profesjonalnie: HANNO i ISO CHEMIE. W przestrzeni zajętej przez Związek Polskie Okna i Drzwi spotkacie firmy ALUPLAST, KLIMAS Wkręt-met, PLONMAR, SOUDAL, TYTAN, WIŚNIOWSKI, które działają wspólnie i w porozumieniu w ramach MONTERIADY. Kto ma ciężkie życie niech zajrzy do GLASSLIFT, chłopaki naprawdę potrafią dźwignąć i podnieść montaż okien na wyższy poziom. Poszukiwaczy szklanych domów odsyłamy do SWISSPACER miejsca pełnego energii i kolorów.

Tyle po pierwszym dniu. Kto jeszcze nie był na BUDMIE, niech będzie. Spotkajmy się!

reklama
Oknotest.pl 2023-02-01 00:00:00 aktualizacja: 2023-02-01 11:24:51


Komentarze

Bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

dodaj komentarz
Zobacz także...

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.