Czy to jest prawidłowy montaż okien?

17.11.2022
Udostępnij

Ocena jakości wykonania montażu, to problem przed którym staje każdy inwestor, który zamówił okna wraz z usługą. Problem tym większy im mniej wiadomo o tym na co strony się umówiły. W zawieranych umowach co najwyżej pisze się o tym, jakich technik, technologii i materiałów ma użyć monter podczas wykonywania robót, ale nie pisze się wcale, jaki ma osiągnąć cel.

To przeoczenie powoduje kłopot z oceną prawidłowości montażu przy odbiorze robót. Wykorzystanie określonych technik, technologii i materiałów wcale nie przesądza o ostatecznej jakości wykonania usługi. Elementem o kluczowym znaczeniu są ostateczne rezultaty, końcowe efekty osiągnięte w wyniku zastosowania umówionych technik, technologii i materiałów.

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka video-poradnika OKNORADA, w którym wskazujemy wymierne kryteria oceny jakości wykonania montażu okien. Poznajcie pięć podstawowych rezultatów, które zawsze muszą być osiągnięte, by uznać montaż okien za wykonany prawidłowo.

A za tydzień, w kolejnym odcinku powiemy o tym dlaczego nawet od nowych okien wieje chłodem.

Jeżeli nie chcesz oceniać montażu w sposób przypadkowy szukaj nas na YouTubeSpotifyInstagramie oraz na stronie internetowej oknorada.pl.

promocja
promocja
Zobacz także
Popularne