Szukaj w Oknotest.pl
reklama

Dlaczego szyby same pękają w oknach?

Wrzesień 2022

Wracasz po pracy do domu i widzisz, że szyba w oknie sama pękła? Ciśnienie podskoczyło, co za bubel, skandal! Faktycznie, nic przyjemnego, ale też nic, czego nie można było wcześniej przewidzieć i wyeliminować.

Pękanie pod wpływem nagłych zmian temperatury i różnic temperatur standardowych szyb wykonanych ze szkła sodowo-wapniowo-krzemianowego nie jest niczym tajemniczym, ani niespodziewanym. Zjawisko ma swoją przyczynę, o której sprzedawcy na ogół nie mówią, chociaż dla własnego i Twojego bezpieczeństwa powinni mówić.

reklama

O tym, czego nie dowiedzieliście się od sprzedawcy, dowiecie się z video-poradnika OKNORADA. Chcesz wiedzieć, dlaczego szyby w oknach pękają i jak się przed tym bronić? Koniecznie obejrzyj ten odcinek video-poradnika. W kilka minut dowiesz się, jak łatwo jeszcze przed zakupem okien możesz oszczędzić sobie sporo nerwów i niepotrzebnych wydatków w trakcie użytkowania.

Za późno, bo szyba już pękła? Upss! Przykre, ale i w tym przypadku postaramy się pomóc. O reklamacjach na pękające szyby powiemy w następnym odcinku. Zostańcie z nami.

Oknotest.pl 2022-09-08 00:00:00 aktualizacja: 2022-09-26 15:04:00


Komentarze

Bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

dodaj komentarz
Zobacz także...

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.