Dlaczego szyby same pękają w oknach?

08.09.2022
Udostępnij

Wracasz po pracy do domu i widzisz, że szyba w oknie sama pękła? Ciśnienie podskoczyło, co za bubel, skandal! Faktycznie, nic przyjemnego, ale też nic, czego nie można było wcześniej przewidzieć i wyeliminować.

Pękanie pod wpływem nagłych zmian temperatury i różnic temperatur standardowych szyb wykonanych ze szkła sodowo-wapniowo-krzemianowego nie jest niczym tajemniczym, ani niespodziewanym. Zjawisko ma swoją przyczynę, o której sprzedawcy na ogół nie mówią, chociaż dla własnego i Twojego bezpieczeństwa powinni mówić.

O tym, czego nie dowiedzieliście się od sprzedawcy, dowiecie się z video-poradnika OKNORADA. Chcesz wiedzieć, dlaczego szyby w oknach pękają i jak się przed tym bronić? Koniecznie obejrzyj ten odcinek video-poradnika. W kilka minut dowiesz się, jak łatwo jeszcze przed zakupem okien możesz oszczędzić sobie sporo nerwów i niepotrzebnych wydatków w trakcie użytkowania.

Za późno, bo szyba już pękła? Upss! Przykre, ale i w tym przypadku postaramy się pomóc. O reklamacjach na pękające szyby powiemy w następnym odcinku. Zostańcie z nami.

Znajdziecie nas na YouTube, Spotify, Instagramie oraz stronie internetowej oknorada.pl.

Zobacz także
Popularne