Szukaj w Oknotest.pl
reklama

Idealne wyjście na taras z oknami przesuwnymi Team Select Slide

Październik 2021 · Team-Plast

Przesuwne drzwi tarasowe coraz częściej pojawiają się w jednorodzinnych budynkach mieszkalnych stanowiąc jedno z podstawowych rozwiązań w organizacji przestrzeni i komunikacji pomiędzy częścią użytkową budynku, a strefą wypoczynku. Wybierając drzwi tarasowe do własnego domu warto zawczasu zastanowić nad ich konstrukcją i funkcjonalnością.

Mają być z progiem niskim, czy standardowym? Ile ma być części otwieranych, a ile nieotwieranych? Jak nadać im walor podwyższonej odporności na włamanie?

reklama

Te i inne pytania z pewnością pojawiają się w głowie niejednego inwestora. Szukasz rady, jakie drzwi tarasowe będą najlepsze do Twojego domu, posłuchaj, co na ten temat ma do powiedzenia Bartosz Śniadecki, muzyk, kompozytor, członek zespołu Afromental, ambasador marki i uczestnik projektu „Ekspert Jakości” oraz osoba, dla której efektowne wykonanie stanowi naturalną miarę oceny jakości.

Warto dodać że Pan Bartosz jest również zadowolonym posiadaczem niskoprogowych drzwi tarasowych HST Team Selcet Slide produkowanych przez firmę TEAM PLAST.

Team Plast


Komentarze

Bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

dodaj komentarz
Zobacz także...
OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.