Jaki sposób montażu okien jest najlepszy?

22.09.2022
Udostępnij

Czy „ciepły” montaż nie musi być szczelny, a „szczelny” montaż nie musi być ciepły? Czy montaż „ciepły” albo „szczelny” nie powinien być „standardem” wykonania robót montażowych? Próba odpowiedzi na te pytania musi każdego doprowadzić do miejsca w którym stwierdzi, że samo dodanie jakiegoś przymiotnika do pojęcia „montaż” nie tworzy nowego sposobu, ani rodzaju montażu okien.

Czemu służą te przymiotniki? Mają montażowi okien dodawać albo ujmować znaczenia, a przy okazji robić zamieszanie w głowach nabywców, że niby sposobów montażu jest wiele, a ty człowieku weź wybierz sobie ten najlepszy.

Prawda jest taka, że z technicznego punktu widzenia, te przymiotniki nic nie znaczą, nie mają żadnej wartości, więc nie ma czego i z czego wybierać.

Chcesz w 5 sekund wybrać najlepszy sposób montażu okien w Twoim domu lub mieszkaniu? Obejrzyj ten odcinek OKNORADY, w którym przedstawiamy tylko dwa, proste i zrozumiałe dla każdego kryteria, którymi warto posłużyć się przy wyborze sposobu i rodzaju montażu okien wraz z przykładem zastosowania.

Zostańcie z nami, za tydzień kolejny odcinek o wodzie w oknach. Warto obejrzeć zanim zacznie padać!

Szukajcie nas na YouTubeSpotifyInstagramie oraz na stronie internetowej oknorada.pl.

Zobacz także
Popularne