Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Nie kupuj kota w worku! 41 pytań do sprzedawcy okien.

Luty 2023

Twój zakup okien może odbyć się na dwa sposoby. Sposób pierwszy, kupujesz kota w worku i bierzesz w ciemno, to co oferuje Ci sprzedawca. Sposób drugi, mówisz jasno i wyraźnie, co chcesz kupić i bierzesz tylko to, co spełnia Twoje oczekiwania, płacąc za to cenę najlepszą z możliwych. Kiedy szukasz okien odpowiadających Twoim  oczekiwaniom, najpierw musisz te oczekiwania sprzedawcom przedstawić.

Najlepsza metoda, to wysłanie zapytania ofertowego o odpowiedniej treści. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka video-poradnika OKNORADA, w którym mówimy o tym, co powinno znaleźć się w zapytaniu ofertowym na okna i montaż, a na końcu wspólnie tworzymy wzór gotowego zapytania. Wystarczy wziąć i skorzystać, a Twoja korzyść będzie podwójna.

reklama

Po pierwsze, otrzymasz konkretne informacje o oknach i usługach, po drugie, zdobędziesz cenną wiedzę o kompetencjach sprzedawcy. Ten, który sprosta wyzwaniu chwat, ten który polegnie, dziad.

Chcesz kupić w najbliższym czasie dobre okna, przygotuj kartkę, długopis i szukaj nas na YouTubeInstagramie oraz na stronie internetowej oknorada.pl.

Oknotest.pl 2023-02-16 00:00:00 aktualizacja: 2023-02-16 10:20:02


Komentarze

Bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

dodaj komentarz
Zobacz także...

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024