OKNORADA - rozwiązujemy problemy z oknami, montażem i reklamacjami

01.09.2022
Udostępnij

Każdego roku urzędy wydają dziesiątki tysięcy decyzji o pozwoleniu na budowę, a steki tysięcy osób przystępują do modernizacji domów lub mieszkań. Budowa albo termomodernizacja domu lub mieszkania, to najczęstszy powód zakupu nowych okien. Czynność z pozoru prosta, bo na rynku działają setki producentów i sprzedawców, a wyprodukowane okna liczy się w milionach, ale gdy przychodzi co do czego, pojawiają się wątpliwości i pytania.

Jakie okna wybrać? Od kogo kupić? Jak je zamontować? Od piętnastu lat, każdego roku otrzymujemy setki maili i telefonów z pytaniami dotyczącymi zagadnień techniki okiennej, montażu albo prośbami o wyrażenie opinii o produktach i usługach bądź pomoc w rozwiązaniu problemów z reklamacjami. Odpowiadamy najlepiej, jak potrafimy i najszybciej jak możemy.

Pomogliśmy już tysiącom nabywców i użytkowników okien, kłopot w tym, że po zakończeniu inwestycji albo rozstrzygnięciu reklamacji pytający znika razem z udzieloną odpowiedzią, a w jego miejsce pojawia się kolejna osoba zgłaszająca podobny problem.

Ten niekończący się festiwal pytań i odpowiedzi podsunął nam pomysł na stworzenie video-poradnika OKNORADA. To będzie miejsce, w którym będziemy odpowiadali na pytania, omawiali podstawowe zagadnienia z zakresu techniki okiennej i montażu, wskazywali na godne uwagi produkty, rozwiązania techniczne i usługi.

Tu nic nie zniknie, a kto tylko zechce, będzie mógł skorzystać z rady, czy  podpowiedzi w odpowiednim dla siebie czasie i miejscu.  Nowy projekt portalu Oknotest.pl przeznaczony jest dla nabywców i sprzedawców okien, dla wszystkich, którzy szukają rzetelnej informacji opartej o praktykę budowlaną, doświadczenie, normy i przepisy.

W tworzeniu kolejnych odcinków OKNORADY będziemy korzystać z pomocy partnerów. Najlepszych producentów profili, okien i materiałów montażowych oraz doświadczonych sprzedawców i monterów. Firmy zainteresowane udziałem w projekcie serdecznie zapraszamy do współpracy. 

Pierwszym partnerem projektu został ALUPLAST. Największy producent profili okiennych z tworzyw sztucznych w Polsce. Zapraszamy do oglądania i subskrypcji video poradnika OKNORADA.

W kolejnym odcinku, już za tydzień, odpowiedź na pytanie: Dlaczego szyby „same pękają” w oknach?

Znajdziecie nas na YouTube, Spotify, Instagramie oraz stronie internetowej oknorada.pl.

Zobacz także
Popularne