Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Rysy na oknach PCV. Czy to powód do reklamacji?

Marzec 2023

Marketerzy firm okiennych z uporem godnym lepszej sprawy uparli się na podkreślanie cech okien związanych z wzornictwem i kolorem. Inwestorzy bombardowani tym designerskim szaleństwem, z lupą w ręku potrafią szukać nawet najdrobniejszych mankamentów w urodzie kupionych i zamontowanych okien.

W takich przypadkach producentom i sprzedawcom nadmiernie promującym aspekty designu chciałoby się powiedzieć: „Cierp ciało, skoroś samo chciało”, ale odbioru okien nie wykonuje się po to, by ktoś cierpiał, a po to, by obiektywnie ocenić stan techniczny oraz jakość rzeczy.

Droga jaką musi przebyć każdy profil okienny zanim powstanie z niego okno nie jest obojętna dla wizualnej jakości powierzchni profili okiennych. Nie pomogą tu różne zabezpieczenia, środki ostrożności i zachowanie należytej staranności przez wszystkie ogniwa logistycznego łańcucha. Przystępując do odbioru, rozsądny inwestor powinien ważyć estetyczne racje.

Chcesz wiedzieć gdzie szukać złotego środka pomiędzy oczekiwanym designem, a zdrowym, inwestorskim rozsądkiem? Szukaj OKNORADY na YouTubeInstagramie oraz na stronie internetowej oknorada.pl.

Oknotest.pl 2023-03-09 16:51:00


Komentarze

Bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

dodaj komentarz
Zobacz także...

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024