Szukaj w Oknotest.pl

reklama

Szczelne okna? Nie daj zrobić się w balona!

Luty 2023

Co zrobić, gdy masz wiele ofert na okna i chcesz wśród nich znaleźć te najbardziej szczelne, takie, od których jesienią i zimą będzie wiało najmniej? Każdy ze sprzedawców twierdzi, że jego okna są najlepsze. Niektórzy powiedzą dodatkowo, że ich okna zaliczają się do czwartej, najwyższej klasy szczelności na przenikanie powietrza. Wszystko pięknie, tylko co to naprawdę znaczy?

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka video-poradnika OKNORADA, w którym mówimy o tym, jak można porównać szczelność okien na przenikanie powietrza jeszcze przed zakupem. Z tego odcinka dowiecie się również, że poziom szczelności dwóch okien o takim samym rozmiarze i takiej samej konstrukcji, zaklasyfikowanych do tej samej 4 najwyższej klasy przepuszczalności powietrza może różnić się nawet kilkaset procent!

reklama

To nie przelewki, bo ilość powietrza, która przedostaje się do wnętrza pomieszczeń istotnie wpływa na poziom kosztów ogrzewania. Nie chcesz przeciągów i wysokich rachunków za ogrzewanie? Przed podjęciem decyzji o zakupie zadaj sprzedawcy tylko jedno proste pytanie, dotyczące szczelności jego okien.

Szukaj nas na YouTubeInstagramie oraz na stronie internetowej oknorada.pl.

Oknotest.pl 2023-02-09 00:00:00 aktualizacja: 2023-02-09 12:11:17


Komentarze

Bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

dodaj komentarz
Zobacz także...

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024