Szczelny montaż okien z powłoką uszczelniającą illbruck SP925

ocena gwiazdki 0.00 / 5.00 - 0 głosów Oceń

Hybrydowe powłoki uszczelniające, to całkowicie nowy materiał do wykonywania uszczelnień w strefie zewnętrznej, jak i strefie wewnętrznej montażu okien i drzwi balkonowych. Technologia jest prosta w zastosowaniu, a co najważniejsze, niebywale skuteczna w działaniu.

Monterzy firmy FIX z Wrocławia, prezentują sposób wykonania wewnętrznej warstwy uszczelniającej połączenie okna z ościeżem przy użyciu powłoki uszczelniającej illbruck SP925. Prawidłowe i staranne wykonanie wewnętrznej warstwy uszczelnień jest gwarancją uzyskania najwyższego poziomu szczelności na przenikanie powietrza i wodoszczelności połączeń okien z ościeżami przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego kierunku przepływu wilgoci.

Rzecz godna obejrzenia również dlatego, że zastosowanie powłok uszczelniających wydaje się być optymalnym rozwiązaniem podczas wymiany okien w istniejących budynkach, co niewątpliwie podnosi dotychczasowe standardy montażu.

Logo Firma Rekomendowana
Firma
Rekomendowana

Zobacz także

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?