Szukaj w Oknotest.pl
reklama

Team Balance MD - okna dopasowane do charakteru Twojego domu

Wrzesień 2021 · Team-Plast

Współczesne budownictwo stawia na wykorzystanie koloru, jako samodzielnego elementu architektury budynków. Szarość aluminium, biel, czerń, to nawiązanie do minimalizmu i modernizmu. W budynkach klasycznych dominują barwy i odcienie drewna. W zależności od potrzeb możemy wykorzystać kolor okien do podkreślenia indywidualnego charakteru budynku.

Jednakże tym co przesądza o wartości konstrukcji okiennych są unikalne właściwości użytkowe. O możliwościach łączenia wymagań architektonicznych z funkcjonalnością okien i drzwi balkonowych, a w szczególności z izolacyjnością akustyczną opowiada Maciej Wisławski doskonały pilot rajdowy, osoba, dla której niezawodność stanowi codzienną miarę oceny jakości.

reklama

Szczególnie w mieście istotna jest dobra izolacyjność akustyczna okien. Jeżeli dom stoi w hałaśliwej okolicy, to warto wybrać TEAM BLANCE w wersji MD z układem trzech uszczelek zapewniających bardzo dobre izolowanie od hałasu. Drodzy Państwo, w moim sporcie nie brakuje hałasu, jako pilot rajdowy muszę mieć umiejętność koncentrowania się w każdych warunkach, jednak w domu ciszę cenię bardzo. Potrzebowałem okien, które mi to zapewnią. TEAM BALANCE MD mnie nie zawiodły.

Stając przed wyborem okien do własnego domu warto wziąć pod uwagę słowa ambasadora marki i uczestnika projektu „Ekspert Jakości”.

Team Plast


Komentarze

Bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

dodaj komentarz
Zobacz także...
OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.