Szukaj w Oknotest.pl
reklama

Właściwości użytkowe. 20 cech, które odróżniają okna lepsze od gorszych.

Październik 2022

Zakup okien, to czynność nierutynowa. Nowe okna kupujemy raz, może dwa razy w życiu. Zakup nie jest tani, dlatego zanim zostanie podjęta decyzja, każdy rozsądny nabywca stara się wcześniej ocenić, co kupuje. Problemy z oceną pojawią wtedy się, gdy zaczniemy liczyć komory w profilach, martwić o ich klasy, debatować nad okuciami albo kształtem i grubością wzmocnień.

Nic dziwnego, to wszystko ma niewielkie znaczenie dla ustalenia rzeczywistej wartości użytkowej okien i drzwi balkonowych oraz ich przydatności do przewidywanego zastosowania. Przy próbach oceny poszczególnych komponentów, z których powstają elementy konstrukcji okna, ucieka uwadze to co najważniejsze, okno jako całość.

reklama

W ten sposób kupujący daleko nie zajdzie, a wybór będzie daleki od optymalnego zarówno pod względem technicznym, jak i finansowym. Jeżeli chcecie wiedzieć, za co warto w oknie płacić, zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka video-poradnika OKNORADA, w którym przedstawiamy właściwości użytkowe okien, cechy, które w mniejszym lub większym stopniu posiada każde okno i to niezależnie od materiału, z którego zostanie wykonane oraz typu konstrukcji.

Dzięki znajomości tych cech, niemal od ręki można stwierdzić, które z oferowanych okien powinno być lepsze, a które gorsze i pod jakim względem. Za które warto dać więcej, a które nie jest warte swojej ceny. To wcale nie jest trudne, gdy poznacie właściwe kryteria oceny, dlatego obejrzyjcie ten odcinek zanim wydacie pieniądze!

A za tydzień, w kolejnym odcinku powiemy o wymaganiach, jakie powinien spełniać prawidłowy montaż okien.

Znajdziecie nas na YouTubeSpotifyInstagramie oraz na stronie internetowej oknorada.pl.

reklama
Oknotest.pl 2022-10-27 00:00:00 aktualizacja: 2022-10-27 10:50:13


Komentarze

Bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

dodaj komentarz
Zobacz także...

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.