Wymiana okien w domu. Krok po kroku.

ocena gwiazdki 5.00 / 5.00 - 1 głosów Oceń

Jak wymienić okno w istniejącym budynku? Wymiana okien w istniejącym obiekcie, to jedno z najtrudniejszych zadań w montażu okien o ile ma być wykonane prawidłowo, zgodnie z aktualnym stanem wiedzy technicznej. Co do zasady, istotą robót instalacyjnych podczas wymiany okien jest odtworzenie stanu istniejącego przy zastosowaniu nowych elementów konstrukcyjnych i materiałów.

Pierwszym i chyba podstawowym problemem jest właściwe przygotowanie otworu ościeża po demontażu starych okien. Czynność o kapitalnym znaczeniu dla przyszłej trwałej szczelności połączeń okien z ościeżami, która często jest pomijana lub traktowana po łebkach, byle jak. Monterzy firmy WINDMAR z Tczewa prezentują prawidłowy sposób wymiany istniejącego okna.

Mamy tu wszystko co najważniejsze i najtrudniejsze, demontaż starej konstrukcji, powiększenie otworu ościeża, przygotowanie otworu do montażu oraz sam proces montażu okna z uszczelnieniem połączeń przy użyciu multifunkcyjnych taśm rozprężnych. Dobra robota!

Logo Firma Rekomendowana
Firma
Rekomendowana

Zobacz także

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?