Deceuninck

Ocena firmy: ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
Deceuninck Lokalizacja biura - mapa

ul. Poznańska 34
62-020 Swarzędz
Polska wielkopolskie

Oceń firmę

Twoja ocena jest w pełni anonimowa. Twoje dane osobowe są wymagane jedynie w celu uwiarygodnienia oceny.

O firmie

Jesteśmy innowacyjną, działającą na całym świecie firmą z jasną misją - tworzymy skuteczne rozwiązania dla zrównoważonego budownictwa o jak najmniejszym wpływie na środowisko. Produkujemy wysokiej jakości systemy do okien i drzwi PVC oraz systemy tarasowe, elewacyjne i ogrodzeniowe z opatentowanego materiału kompozytowego Twinson. Naszym celem jest tworzenie ponadczasowych produktów, które sprostają przyszłym wymaganiom pod względem estetyki, wydajności i równowagi ekologicznej.

Tworzymy i rozwijamy technologie produkcji z PVC i materiałów kompozytowych. W naszych fabrykach w Bogen (Niemcy), Jasinie (Polska) i Popuvkach (Czechy) przeprowadzamy pełne procesy produkcyjne - od wstępnego projektu produktu, poprzez jego testy laboratoryjne, aż po wytłaczanie i okleinowanie. Dzięki naszym zaawansowanym technologicznie produktom łączymy w kreatywny i innowacyjny sposób świat zewnętrzny z wnętrzem wszystkich rodzajów budynków. Nasze profile do produkcji stolarki otworowej i produkty budowlane są oceniane, nie tylko przez ekspertów, ale i swoich użytkowników, jako jedne z najlepszych na świecie.

W Polsce działamy od 1993 roku. Nasze produkty zdobyły uznanie wśród producentów stolarki otworowej, jak i użytkowników głównie dzięki bardzo wysokiej jakości. Korzystamy z siły integracji w Grupie Deceuninck, co pozwala na surową kontrolę każdego etapu produkcji.

Branża i zakres usług firmy Deceuninck

  • Systemy profili okiennych

Profil działalności firmy Deceuninck

  • Produkcja
  • Sprzedaż hurtowa