Jakie okna do domu lub mieszkania?

Konfigurator Okien i Kalkulator Energetyczny Oknotest.pl

Jakie okna kupić do domu lub mieszkania? Konfigurator Okien, to pierwsze w Polsce internetowe narzędzie, które przyda się każdemu kto szuka odpowiedzi. Wprowadź do formularza informacje, o które pyta Konfigurator Okien, a w zamian od ręki otrzymasz odpowiedź, jakie właściwości powinny mieć okna, których potrzebujesz. Dodatkowo, dzięki funkcji Kalkulatora Energetycznego dowiesz o prognozowanej wielkości i wartości strat ciepła, które spowodował Twój wybór. W każdej chwili możesz zmienić wcześniejsze opcje wyboru i sprawdzić, jak to wpłynie na poziomy właściwości użytkowych i wielkość strat ciepła. Teraz masz już wiedzę, jakie powinny być Twoje okna, Wybierz materiał, PVC-U, drewno, aluminium, kolor, design oraz sposób instalacji i… gotowe. Szybko, prosto, profesjonalnie. Udanych zakupów!

Wprowadź informacje o obiekcie, położeniu i sposobie użytkowania

Przewidywana powierzchnia okien w obiekcie w m2

Przewidywana liczba użytkowników domu lub mieszkania

Użytkownicy konstrukcji okiennych

Przewidywany okres użytkowania okien i drzwi balkonowych (lata)

Wysokość budynku

Lokalizacja obiektu

Lokalizacja obiektu

Charakterystyka terenu

Charakterystyka energetyczna obiektu

Rozwiązanie wentylacji w obiekcie budowlanym

Nawiewniki powietrza zewnętrznego

Obciążenie obiektu hałasem

Główne źródła hałasu obciążającego obiekt

Przewidywana intensywność użytkowania okien

Poziom zagrożenia włamaniem

Położenie konstrukcji okiennych względem stron świata

Podanie danych (adresu e-mail) jest dobrowolne i niezbędne w celu przesłania na podany adres e-mail wykonanej uprzednio konfiguracji okien. Twój adres e-mail nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych.

Dbamy o poufność Twoich danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Wysyłając uzupełniony o adres e-mail formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych będzie OKNOTEST.PL.

oknotest.pl © 2007-2020 · tel.: +48 61 625 69 49 · mob.: +48 516 156 645 · kontakt@oknotest.pl