Przewiń do artykułu

Construction Products Group Europe - nowa grupa marek budowlanych

ocena gwiazdki 5.00 / 5.00 - 1 głosów Oceń

Sześć znanych, rozpoznawalnych i szanowanych marek połączyło się w Europie w jedną grupę działającą pod wspólną marką CPG Europe (Construction Products Group Europe). O zmianach organizacyjnych w obrębie funkcjonowania marek związanych z rynkiem budowlanym informuje amerykański koncern RPM International Inc. do którego należą marki: illbruck, Flowcrete, Nullifire, Tremco, Vandex i Dryvit.

  • Illbruck, jest producentem uszczelnień do okien i drzwi balkonowych.
  • Flowcrete, jest producentem i dystrybutorem żywicznych systemów posadzkowych. Na polskim rynku firma działa od 1994 roku - do 2005 roku pod nazwą Peran Polska.
  • Nullifire, jest producentem powłok przeciwpożarowych do ochrony konstrukcji stalowych oraz rozwiązań przeciwpożarowych.
  • Tremco, jest producentem uszczelnień do pokryć podłogowych, hydroizolacji, szkła izolacyjnego i szklenia strukturalnego.
  • Vandex, jest producentem materiałów i rozwiązań hydroizolacyjnych i zabezpieczeń chemicznych stosowanych w obiektach budowlanych.
  • Dryvit, jest producentem systemów ociepleń i tynków.
illbruck logo
illbruck logo
Flowcrete logo
Flowcrete logo
nullifire logo
Nullifire logo
Tremco logo
Tremco logo
Vandex logo
Vandex logo
Dryvit logo
Dryvit logo

Pełną treść komunikatu RPM International Inc., informującego o utworzeniu i celach nowej grupy globalnych marek i technologii dedykowanych branży budowlanej przedstawiamy poniżej:

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci,

Jest mi bardzo miło przekazać Państwu ważną informację; Firma tremco illbruck Sp. z o.o. należy do amerykańskiego koncernu RPM International Inc., posiadającego wiele globalnych marek i technologii dedykowanych branży budowlanej.

W celu optymalizacji wykorzystania zasobów i uzyskania skutecznego efektu synergii, RPM International Inc. wdraża model biznesowy, zakładający ścisłą współpracę między markami należącymi do koncernu.

Efektem tej współpracy jest utworzenie nowej grupy marek budowlanych pod nazwą CPG Europe (Construction Products Group Europe).

CPG Europe łączy pod wspólnym szyldem, sześć czołowych w swoich branżach, marek wyrobów budowlanych w Europie: illbruck, Flowcrete, Nullifire, Tremco, Vandex i Dryvit.

To połączenie da naszym Partnerom handlowym dostęp do szerokiej, kompleksowej oferty: od systemów klejenia i uszczelniania, poprzez posadzki żywiczne i pasywną ochronę przeciwpożarową, po hydroizolacje i systemy dachowe.

Razem dysponujemy wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami ponad 1400 pracowników w całej Europie, a także zakładami produkcyjnymi, laboratoriami badawczymi i centrami dystrybucyjnymi w Polsce, Niemczech, Francji, Holandii, Belgii i Wielkiej Brytanii.

Dzięki współpracy marek w ramach CPG Europe jesteśmy jeszcze lepiej przygotowani do kompleksowej obsługi każdej inwestycji budowlanej. Państwo zaś, jako nasi Partnerzy handlowi, otrzymują dostęp do znacznie szerszej oferty i nowych rynków, co wszystkim nam stwarza dodatkowe możliwości rozwoju.

Zapraszam Państwa do odwiedzenia nowej strony internetowej www.cpg-europe.com w celu zapoznania się z markami budowlanymi, skupionymi w ramach grupy CPG Europe.

W ramach nowo utworzonego CPG Europe, proces obsługi Państwa firmy będzie odbywał się tak, jak dotychczas. Cały nasz zespół, w tym Dział Handlowy i Dział Obsługi Klienta firmy tremco illbruck Sp z o.o., są do Państwa dyspozycji, podobnie jak grono Przedstawicieli Handlowych i Doradców poszczególnych marek. Zmianie natomiast ulegną adresy poczty elektronicznej osób, z którymi kontaktowaliście się Państwo do tej pory. Z końcem kwietnia domeny naszych adresów zmienią się na: imię.nazwisko@cpg-europe.com.

Jestem przekonany, że utworzenie CPG Europe to szansa na nasz dalszy wspólny i jeszcze bardziej dynamiczny rozwój. Zapraszam do korzystania z pełnego potencjału naszej nowej organizacji. Pytania o szczegóły proszę kierować do obsługującego Państwa firmę Doradcy Techniczno-Handlowego tremco illbruck Sp. z o.o..

Z poważaniem,
Mariusz Palenica
Dyrektor Zarządzający
tremco illbruck Sp. z o.o.

Termowizja

28.01.2019

Czy badanie termowizyjne może być przdatne w ocenie jakości okien oraz ich montażu? Czy badanie termowizyjne może być podstawą do reklamacji okien lub montażu?