Premiera PIANY TYTAN ENERGY 2020 na Targach BUDMA 2014

05.03.2014
Selena - piana Tytan Energy 2020
Selena - piana Tytan Energy 2020

Piana Tytan Energy 2020 to absolutna nowość firmy Selena. Jest to obecnie jedyna piana na polskim rynku,  dedykowana bezpośrednio dla budownictwa energooszczędnego. Piana certyfikowana jest przez Instytut Techniki Budowlanej. Dla pierwszych 50 osób, które zgłoszą się na Strefę Testów Seleny w pawilonie numer 2 na Targach BUDMA w Poznaniu, na hasło OKNOTEST mamy przygotowane pojedyncze darmowe puszki piany Tytan Energy 2020.

Piana Tytan Professional Energy 2020 to nowość nie tylko w ofercie firmy Selena, ale też nowość rynku. Na Targach Budma 2014 w Poznaniu, piana będzie miała swoja premierę i na strefie testów Seleny, a wszyscy zainteresowani będą mieli niepowtarzalną okazję bezpośredniego przetestowania piany jeszcze przed oficjalnym wprowadzeniem jej do sprzedaży.

Tytan Professional Energy 2020 to doskonałe rozwiązanie do budownictwa energooszczędnego. Skutecznie oraz trwale eliminuje mostki termiczne, idealnie nadaje się do energooszczędnego montażu okien i drzwi.

Jest to piana szybkoschnąca, którą można obcinać już po ok. dwudziestu pięciu minutach. Pianę Tytan Energy 2020 charakteryzuje także gęsta, jednolita struktura oraz bardzo mały przyrost. Wszystkie parametry izolacyjne piany Tytan Energy 2020 zostały potwierdzone testami wykonanymi przez akredytowaną jednostkę badawczą.

Autor: SELENA S.A.

Zobacz także