Montaż fasady oraz okien aluminiowych KAEMDE

17.09.2020
Witoszów Dolny
Udostępnij

Coraz częściej inwestorzy decydują się na okna aluminiowe. Zauważamy to po ilości montaży, które wykonujemy dla naszych klientów. Dzieje się tak, ponieważ okna wykonane z aluminium zaczynają już dorównywać parametrami oknom PVC, a przy tym są trwałe, estetyczne oraz mogą mieć dużą powierzchnię.

Piszemy o tym nie bez powodu, ponieważ realizacja, którą dziś przedstawiamy to właśnie okna, a w tym fasada wykonana z aluminium. Ekipa montażowa FIX Okna z pomocą producenta okien firmy KAEMDE oraz operatora mini dźwigu Mini Żuraw Wrocław przeszkliła okna oraz fasadę aluminiową w dość ciekawej oraz oryginalnej inwestycji zlokalizowanej w miejscowości Witoszów Dolny.

Okna, zostały wykonane przez firmę KAEMDE na profilach od Aluprof w technologiach: MB-86 ST MB-86US MB-77HS MB-SR50N. Inwestor postawił oczywiście na prawidłowy montaż z gwarancja na szczelność oraz określony rezultat końcowy, spełniający wszystkie wymagania obiektowe, ponieważ jest on bardzo istotnym elementem w kwestii zachowania najwyższych parametrów termicznych okien. Podkreślamy zawsze to bardzo mocno – dobry produkt jest niezwykle ważny, natomiast jego prawidłowy montaż to drugie 50% sukcesu.

Oko naszej kamery przyłapało montażystów na etapie montażu okien i ich szklenia, natomiast w późniejszych etapach inwestycja doczeka się również systemów osłonowych w postaci żaluzji fasadowych od firmy Selt oraz Portos.

Zobacz także