Prawidłowy montaż okien w domu jednorodzinnym koło Skawiny

16.07.2020
Kopanka koło Skawiny
Udostępnij

Prezentujemy galerię zdjęć z wykonanego montażu okien w domu jednorodzinnym w okolicy Skawiny. Wybór inwestora padł na okna premium TEAM BALANCE MD w obustronnym kolorze Ciemnoszary Antracyt. Oczywiście nie zabrakło naszego ulubionego rozwiązania czyli Glass Corner!

Przy takim nowoczesnym rozwiązaniu szyby łączone są specjalnym spoiwem i w miejscu połączenia jest tylko wąski pasek ciemnego szkła. Z zewnątrz jest on prawie niewidoczny, dzięki czemu uzyskujemy wizualny efekt nieprzerwanego, szklanego połączenia.

Stolarka okienna

Okna firmy TEAM BALANCE MD w obustronnym kolorze Ciemnoszary Antracyt, który idealnie wpasowuje się w styl budynku. W panoramicznych oknach narożnych Glass-Corner zastosowano szkło hartowane ESG o grubości 6mm. Każda pozycja uwzględnia dwukomorowe pakiety szybowe wraz z ciepłymi ramkami, a wielkogabarytowe skrzydła mają statycznie wklejane szyby.

Wszystkie konstrukcje otwieralne wyposażone są w kontaktrony dowrębowe MVS oraz okucia z ukrytymi zawiasami ROTO DESIGNO II.

Montaż? Tylko prawidłowy!

Prawidłowy montaż warstwowy z pisemną gwarancją szczelności z wykorzystaniem mas uszczelniających – SOUDAL SoudaTight Hybrid oraz Illbruck SP925.

Zastosowanie podwalin purenitowych we wszystkich konstrukcjach balkonowych oraz ciepłych termoparapetów XPS w oknach tradycyjnych.

Mocowanie mechaniczne za pomocą kotew systemowych, śrub ramowych, kątowników montażowych do podwalin oraz szyn perforowanych typu V przeznaczonych do mocowania w pustakach ceramicznych. Uszczelnienie części progowej okien balkonowych za pomocą folii EPDM.

promocja
promocja
Zobacz także