Prawidłowy montaż okien w systemie Ideal 8000 marki Adams z pomocą żurawia HDS

11.04.2020
Giżycko
Udostępnij

Prezentujemy Państwu prawidłowy montaż stolarki okiennej marki AdamS w systemie Aluplast Ideal 8000.

Przy bezpiecznej realizacji usługi pomagał Nam Nasz żuraw HDS wyposażony w niezawodną przyssawkę marki Schmalz!

Okna, a w tym szkło w obecnej architekturze odgrywa bardzo ważną rolę, projekty budynków zawierają bardzo dużą ilość coraz to większych przeszkleń! Każdemu z Nas zależy na jak największej ilości naturalnego światła w Naszym domu. Niestety Inwestorzy często nie są świadomi jak wielka waga wiąże się z dużą powierzchnią przeszklenia. Bezpieczeństwo jest najważniejsze!

Każda grupa montażowa powinna w obecnych czasach korzystać z dostępnego na rynku sprzętu zapewniającego przeprowadzenie usługi zgodnie z zasadami BHP. Inwestor również powinien być świadomy, że zlecenie wykonania montażu firmie zewnętrznej bagatelizującej przepisy nie zwalnia go z odpowiedzialności.

Ponieważ w myśl obowiązującego prawa budowlanego Inwestor jest obowiązany do przeprowadzenia procesu budowy zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy. Bezpieczeństwo własne i innych to ważny powód na podjęcie współpracy z profesjonalistami! Montaż został przeprowadzony w miejscowości Giżycko z wykorzystaniem prawidłowej technologii montażu warstwowego.

Mocowanie mechaniczne do muru za pośrednictwem śrub ramowych, kotew oraz kątowników stalowych. Podparcie konstrukcji okiennych licujących się z posadzką wykonane zostało częściowo z użyciem podmurówek oraz nowoczesnych podwalin purenitowych. Podproże zabezpieczone zostało przed wodą "stojącą" za pomocą fartuchów EPDM.

Uszczelnienie wewnętrzne wykonane zostało paroszczelną powłoką, natomiast zewnętrzne paroprzepuszczalną folią okienną o zwiększonej odporności na promieniowanie UV!

Studio Okien Dardziński – Firma z pasją!
Pozdrawiamy, Zespół Studio Okien Dardziński

Studio Okien Dardziński

promocja
Zobacz także