Prawidłowy montaż stolarki okiennej w Rzezawie koło Bochni

16.09.2020
Rzezawa k. Bochni
Udostępnij

Prezentujemy galerie zdjęć z wykonanego montażu okien w parterowym domu jednorodzinnym w Rzezawie koło Bochni. Wybór inwestora padł na okna premium TEAM BALANCE MD w obustronnym kolorze Ciemnoszary Antracyt.

Lokalizacja: Rzezawa, woj. małopolskie

Produkty: Okna model TEAM BALANCE 82MD - profesjonalnej firmy TEAM PLAST, w obustronnym kolorze Ciemnoszary Antracyt, który idealnie wpasowuje się w styl budynku. W całym domu zastosowano pakiety szybowe dwukomorowe o współczynniku Ug=0,5W/m2K z ciepłymi ramkami tworzywowymi.

Za wyjście tarasowe odpowiadają drzwi przesuwne, alumioniowe, niskoprogowe HST w systemie Heroal S 77 HI z nakładką wyrównującą próg, czterema punktami ryglującymi oraz wszystkimi szybami hartowanymi o grubości 6 mm. Przestrzeń salonowa została rozświetlona dużą, nieotwieralną witryną.

Montaż: Prawidłowy montaż warstwowy z pisemną gwarancją szczelności z wykorzystaniem mas uszczelniających – SOUDAL SoudaTight Hybrid oraz illbruck SP925.

Zastosowanie podwalin purenitowych we wszystkich konstrukcjach balkonowych oraz ciepłych termoparapetów XPS w oknach tradycyjnych. Mocowanie mechaniczne za pomocą kotew systemowych, śrub ramowych i kątowników monotażowych do podwalin. Uszczelnienie części progowej okien balkonowych za pomocą folii EPDM.

promocja
promocja
Zobacz także