Prawidłowy, szczelny montaż okien PVC w Sidzinie, Kraków

16.09.2020
Kraków
Udostępnij

Kolejna realizacja prawidłowego montażu miała miejsce na południu Krakowa. Inwestor zdecydował się na okna TEAM BALANCE w jednostronnym, zewnętrznym kolorze Orzech. Wewnątrz zastosowano klasyczny, biały kolor, który idealnie współgra w towarzystwie klamek w srebrnym odcieniu. Duże przeszklenia w salonie w formie drzwi podnośno-przesuwnych HST, oraz okno narożne w kuchni – zapewniają znakomity dopływ naturalnego światła z zewnątrz, optycznie powiększają pomieszczenia.

Lokalizacja: Kraków Sidzina, woj. małopolskie

Produkty: Okna PVC TEAM BALANCE 82MD w jednostronnym kolorze Orzech, z dwukomorowymi pakietami szybowymi i ciepłymi ramkami dopasowanymi kolorystycznie do okleiny. Kilkanaście okien tradycyjnych, okno podnośno-przesuwne HST w salonie zapewniająca możliwie jak największe przeszklenie oraz narożne okno w kuchni, odpowiednio dopasowane do wysokości potencjalnego blatu kuchennego.

Montaż: Prawidłowy montaż warstwowy z pisemną gwarancją szczelności z wykorzystaniem mas uszczelniających – SOUDAL SoudaTight Hybrid oraz Illbruck SP925. Zastosowanie podwalin purenitowych we wszystkich konstrukcjach balkonowych oraz ciepłych termoparapetów XPS w oknach tradycyjnych. Mocowanie mechaniczne za pomocą kotew systemowych, śrub ramowych, kątowników montażowych do podwalin oraz szyn perforowanych "V" firmy Knelsen. Uszczelnienie części progowej okien balkonowych za pomocą folii EPDM.

Zobacz także