Szukaj w Oknotest.pl

reklama

WINDMAR – idzie na całość! „Ciepły montaż” pod kontrolą.

Maj 2017 · WINDMAR

F.H.U. WINDMAR z Tczewa, Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej oraz Oknotest.pl zapraszają inwestorów, architektów i monterów na plac budowy, na pierwszą w Polsce, otwartą prezentację montażu okien w warstwie ocieplenia w systemie MOWO zakończoną badaniem poziomu przepuszczalności powietrza i wodoszczelności połączenia okna z ościeżem! To niepowtarzalna okazja, aby za jednym zamachem zobaczyć ciekawą technikę montażu oraz sprawdzić uzyskany efekt. Najlepsi monterzy nie boją się wyzwań!

Montaż bez taryfy ulgowej

To trzeba zobaczyć! Dom jednorodzinny wznoszony w oryginalnej i rzadko stosowanej technologii ścian keramzybetonowych, technologia montażu w warstwie ocieplenia MOWO z niesystemowym sposobem uszczelnienia połączeń, uszczelniacze w miejsce folii, „ciepłe parapety z EPS” o dużej gęstości, a na końcu surowy test i badanie jakości wykonania montażu przez notyfikowane laboratorium badawcze. WINDMAR idzie na całość!

Jeśli spełni wszystkie warunki badania będzie pierwszą firmą monterską w Polsce, której się takie zadanie udało i pierwszą, która będzie mogła ubiegać się o rekomendację montażową Oknotest.pl potwierdzoną przez Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej w Wałbrzychu.

Dom jednorodzinny w Bojano
Dom jednorodzinny w Bojano
Dom jednorodzinny w Bojano
Dom jednorodzinny w Bojano

Montaż bez żadnej taryfy ulgowej i przy otwartej kurtynie. Przy tym warto być. WINDMAR zweryfikuje i potwierdzi umiejętności montażowe, a wszyscy uczestnicy zdobędą unikalną wiedzę i doświadczenie, które z powodzeniem będą mogli przenieść na własne budowy i do własnej codziennej praktyki. Zapraszamy do Bojano!

Miejsce budowy: 84-207 Bojano gm. Szemud, pow. wejherowski, woj. pomorskie
Adres: ul. Modrzewiowa (skrzyżowanie Modrzewiowa/Wrzosowa)
GPS: 54*28’09,7”N 18*23’51,7”E
Termin montażu: 31.05.2017 do 02.06.2017
Termin badania i testów szczelności: 02.06.2017

Ze względów zachowania warunków bezpieczeństwa na placu budowy uprzejmie prosimy o dokonanie do dnia 25.05.2017 pisemnie, drogą elektroniczną na adres windmar@windmar.pl lub telefonicznie pod nr tel. 600 984 991 albo 58 600 86 00 potwierdzenia udziału w tym praktycznym pokazie zastosowania technologii MOWO zakończonym testem szczelności.

Do zobaczenia na placu budowy, zapraszają WINDMARMobilne Laboratorium Techniki Budowlanej, Oknotest.pl oraz wszystkie firmy uczestniczące w Programie Rekomendacji Oknotest.pl

Oknotest.pl 2017-05-04 00:00:00 aktualizacja: 2021-02-23 13:29:14


Komentarze

Bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

dodaj komentarz
Zobacz także...

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2023

Strona wykorzystuje pliki cookies. Przeglądanie strony oznacza, że będą one zapisywane na posiadanym urządzeniu.