Szukaj w Oknotest.pl

reklama

WINDMAR zaprasza na otwartą prezentację montażu w systemie TREMCO illbruck MOWO

Listopad 2014 · WINDMAR

Wiedzę o technikach montażu okien PVC czerpać można z lektury bądź praktyki. Dla wielu inwestorów lektura to za mało. Zbyt wiele wątpliwości pozostaje bez odpowiedzi, a szans obejrzenia montażu na budowach brak, chyba że na własnej, a to ciut za późno. Dzięki firmie WINDMAR z Tczewa to się zmienia. WINDMAR zaprasza wszystkich zainteresowanych montażem w warstwie ocieplenia na plac budowy, na otwartą prezentację montażu okien V90+ w technologii MOWO. Tego jeszcze nie było!

Montaż w systemie TREMCO illbruck MOWO - jak to się robi?

Na największym forum budowlanym inwestorzy zainteresowani zakupem i montażem okien utworzyli w roku 2010 wątek pod nazwą „Montaż w warstwie ocieplenia – jak to zrobić dobrze”. Liczy on już ponad 300 stron i miał ponad 750.000 odsłon, co oznacza, że dla wielu osób budujących domy ten sposób montażu jest ważny i interesujący. Jedną z technik montażu, o której dyskutują inwestorzy i wykonawcy jest MOWO.

Sporo pisaliśmy o tej technice montażu. Możemy śmiało powiedzieć, że byliśmy z nią od pierwszych jej chwil na polskim rynku. Do dnia dzisiejszego zamontowano w tej technologii setki, jeśli nie tysiące okien w budynkach mieszkalnych i użytkowych. Nie znaczy to jeszcze, że stała się przez to powszechnie znana. Dla większości inwestorów jest to ciągle znajomość raczej teoretyczna niż praktyczna. Niewielu miało okazję widzieć, jak stosuje się system montażu MOWO w praktyce na placu budowy, dlatego doceniamy i popieramy inicjatywę firmy WINDMAR.

WINDMAR zaprasza wszystkich inwestorów, architektów, projektantów i… konkurentów na otwartą, praktyczną prezentację zastosowania na placu budowy technologii montażu okien w warstwie ocieplenia MOWO

Montaż okien w technologii MOWO odbywać będzie się w dniach 21-22 listopada od godz. 9:00 do 15:00 w miejscowości Bałdowo k. Tczewa, przy ulicy Stanisława (ostatnie wybudowanie po prawej stronie).

Elewacja domu w Bałdowie
Elewacja domu w Bałdowie
Elewacja domu w Bałdowie rys.2
Elewacja domu w Bałdowie 

Obok takiej okazji nie można przejść obojętnie. Przypominamy, że to właśnie firma WINDMAR jako pierwsza w Polsce zastosowała MOWO w praktyce wykonując w tej technologii montaż okien w budynku jednorodzinnym, w tym drzwi balkonowych unośno-przesuwnych HST. Oni wiedzą, jak to się robi. Już niedługo wy też możecie się dowiedzieć!

Zanim jednak wsiądziecie w auta i popędzicie na Pomorze, ze względów bezpieczeństwa dokonajcie potwierdzenia udziału w praktycznym pokazie zastosowania technologii MOWO do dnia 20.11.2014 pisemnie, drogą elektroniczną na adres windmar@windmar.pl lub telefonicznie pod nr tel. 600 984 991 albo 58 600 86 00.

WINDMAR informuje jednocześnie, że w przypadku możliwości wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych w planowanym terminie prezentacji, a w szczególności temperatur niższych od +4 °C zmuszony będzie przełożyć termin wykonania robót montażowych o czym zawiadomi wszystkich zainteresowanych, którzy wcześniej potwierdzą chęć udziału w pokazie technologii MOWO. Więcej informacji na stronie firmy WINDMAR www.windmar.com.pl

OKNOTEST.PL

Oknotest.pl 2014-11-08 00:00:00 aktualizacja: 2020-11-13 17:06:44


Komentarze

Bądź pierwszy i dodaj swój komentarz!

dodaj komentarz
Zobacz także...

Okna producenci opinie

OKNOTEST.PL © 2007 - 2024