Mehr Licht! Okno PROLUX Oknoplastu!

03.05.2015
Udostępnij

Co jakiś czas na rynku okiennym pojawiają się nowe rozwiązania konstrukcyjne. Producenci zastanawiają się nad formą prezentacji produktu, a branżowi marketerzy nad argumentami uzasadniającymi ich wyjątkowość. Pod koniec marca przedstawiciel vortalu Oknotest.pl miał zaszczyt być członkiem komisji konkursowej na targach budownictwa TARBUD 2015. Wśród wielu prezentowanych okien jedno przykuwało szczególną uwagę. Otrzymało wyróżnienie. To był PROLUX, nowy produkt Oknoplastu.

Oknoplast PROLUX show

Napisaliśmy o wyróżnieniu przyznanym oknu PROLUX nie bez przyczyny. Produkt otrzymał je na miesiąc wcześniej zanim został oficjalnie zaprezentowany przez firmę Oknoplast podczas spektakularnego pokazu, jaki odbył się w dniu 23.04.2014 w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Ze względu na inne obowiązki nie mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Żałujemy, bo były samoloty, urocze stewardessy i badania okien na żywo realizowane przez Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej z Wałbrzycha. Na szczęście obejrzeliśmy sobie tę konstrukcję w trakcie wrocławskich targów. Robi wrażenie. Na pierwszy rzut oka przede wszystkim estetyczne, ciekawostki techniczne ukryte są głębiej.

Prolux porównanie konstrukcji
Prolux porównanie konstrukcji

Na grafikach prezentujemy dwa dwudzielne okna z ruchomym słupkiem. Specjalnie nie opisujemy które jest które. Wybierzcie konstrukcję ładniejszą, a będzie to… PROLUX. To może być pierwszy argument, który sprawi, że nabywcy zainteresują się tym oknem w przyszłości. A warto nie tylko dlatego. Oprócz niewątpliwej urody i nowoczesnego designu okno ma sporą wartość techniczną potwierdzoną przez sprawdzone poziomy właściwości użytkowych.

Z pewnością poświęcimy oknom PROLUX osobny, obszerny artykuł, w którym przedstawimy je od strony technicznej i użytkowej ujawniając motywy, którymi kierowaliśmy się przyznając produktowi targowe wyróżnienie. A, że będzie o czym pisać możecie przekonać się oglądając krótki film.

Mehr licht! Więcej światła!

Okno PROLUX Oknoplastu jest ładną i ciekawą technicznie odpowiedzią na wołanie wielkiego niemieckiego poety epoki romantyzmu Johanna Wolfganga von Goethe. Światło, to przewodnie hasło, pod którym produkt ma podbić rynek. Czy nowa linia mająca zastąpić projekt Platinium zdobędzie uznanie inwestorów?

Są po temu wielkie szanse. „Kto źle zapnie pierwszy guzik, ten nie zapnie się jak należy”, napisał Goethe. Prezentacja Oknoplastu w Muzeum Lotnictwa, to dobrze zapięty pierwszy guziczek… do sukcesu.

OKNOTEST.PL

Zobacz także
Team Plast Team Balance MD
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 4.80 / 5.00
Vetrex LUM`UP
okna i drzwi balkonowe PCV
ocena gwiazdki 4.11 / 5.00
Thermofasada System MB-77 HS
drzwi unoszono-przesuwne HST aluminiowe
ocena gwiazdki 5.00 / 5.00
AdamS Visoglide
drzwi przesuwne aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Aluron Gemini SI STANDARD HS
drzwi unoszono-przesuwne HST drewniano-aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Sokółka Eco Line Alu HS
drzwi unoszono-przesuwne HST drewniano-aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Plastixal HST Infiniti
drzwi unoszono-przesuwne HST PCV
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Eko-Okna Genesis 75
okna i drzwi balkonowe aluminiowe
ocena gwiazdki 0.00 / 5.00
Popularne